Яндекс.Метрика

Саморобні сережки

До вязаному платтю хотілося красиві сережки, але не золото або срібло, а що-небудь інше, оригінальне. Вирішено було створити їх своїми руками. Люблю ліпити з полімерної глини (пластика), тому з підбором матеріалу для сережок проблем не виникло.
Для початку з тонкого дроту потрібно зігнути два гачки. Ще потрібно підібрати ланцюжок і розрізати її навпіл. Кількість ланок має бути однаковим в кожному шматочку, що б обидві сережки вийшли однієї довжини.

Саморобні сережки

Сукню світло-зелене з жовтими і білими квітами. Що б все гармонійно виглядало колір пластику потрібно підбирати ретельно. Я використовувала білий, жовтий і зелений. Щоб отримати світлі відтінки, насичений жовтий я змішувала з білим пластиком, так-же отримуємо і світло-зелений.

Саморобні сережки
Саморобні сережки

З світло-жовтого пластику скачуємо кульку і кріпимо його до гачка — отримуємо основу для сережки. Знизу до кульки потрібно прикріпити ланцюжок, посадивши її на невеликий шматочок пластика. Потім починаємо прикрашати кульку. Беремо маленький шматочок пластику, розминаємо його до пластинки і прикріплюємо до основи-кульці. Щоб вийшло цікавіше потрібно чергувати різні кольори. Обидві сережки потрібно ліпити одночасно, інакше вони вийдуть занадто різні. Тобто зліпили кілька пелюсток на одній сережці, відклали її убік і ліпіть такі ж на інший. Краще зробити підставку, щоб сережки підвішувати, а не класти на стіл, так менше шансів щось зіпсувати. Підставку можна зробити з зубочисток або олівців, головна умова — вона повинна бути міцною.

Саморобні сережки
Саморобні сережки
Саморобні сережки

Під усіма різнокольоровими пелюстками я зліпила один однотонний, як чашолисток у квітів. Ланцюжок вільно висить, нагадуючи стебло квітки. Але, при бажанні, можна зліпити другий кульку-основу і прикрасити його як верхню частину сережки.

Саморобні сережки
Саморобні сережки

Після того, як з ліпленням покінчено, сережки потрібно запекти. Духовку слід розігріти на 250 градусів. Запікати кілька хвилин у підвішеному стані на підставці. Потім потрібно дочекатися поки сережки охолонуть і все.

Саморобні сережки
Саморобні сережки

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.