Яндекс.Метрика

Саморобна спиртівка

Спиртівка для будь-якого початківця хіміка практично не замінна річ. Однак дістати або купити її не так вже просто. Але з безвиходя завжди є простий вихід.
Спиртівка не така вже складна річ, що її не можна було зробити самому.
— samodelnaja-spirtovka_1

Спиртові вогні дуже зручні для спалювання в приміщенні. Вони абсолютно не дають кіптяви і практично не викидають в атмосферу шкідливі речовини. З найважливіших переваг є мінімальна витрата хімічних реактивів і можливістю регулювання швидкості горіння.

З консервної банки або з алюмінієвої, виріжте кружок (1), що перевищує діаметр горловини скляній ємності (2), зробіть у ньому отвір, в який щільно вставте шматок трубки (3), скручений з того ж металу, і Протягніть через неї гніт (4 ) з вати, азбесту або бавовняного шнурка від кросівок.
Спиртівка готова!
Залийте в неї спирт і можна підпалювати. Краще брати чистий спирт (96 градусів), але підійде і медичний (70 градусів), на худий кінець можете пробувати мурашиний спирт (продається в аптеці — десь 20-30 рублів).

Не здумайте перевертати спиртівку! Гарячий спирт має дуже низький поверхневий натяг, тому, розтікаючись, він запалює велику площу поверхні!

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.