Яндекс.Метрика

Самому виготовити екран для проектора

 

экран

Побувавши в один прекрасний день на одному дуже важливому для мене семінарі ,в залі зібралося багато людей (тут проводили семінар , дуже рекомендую) і переглядаючи відео , графіки з проектора , мене відвідала цікава думка, що якщо собі купити проектор. Адже це маса можливостей. Не відкладаючи на потім по дорозі додому в цей же день я придбав собі цей чудо-апарат). Будинки розпакувавши проектор і підключивши його до комп’ютера тільки раптом зрозумів, що для того щоб переглядати з проектора що небудь необхідно мати екран)

1. Спробуйте малими витратами заповнити цей пробіл. Тут ключове слово — пробіл. Екран білий. Тому для початку уважно озирніться по сторонах, чи немає у вашій квартирі невикористовуваних білих поверхонь, що знаходяться на зручній висоті. Наприклад, біла двері, шафа або холодильник. Або вільний простір на білою або світлою стіні.
2. Цікаво було б спробувати використати для проекції стелю. Але для зручності використання цієї проекційної поверхні вам доведеться накидати на підлогу подушок, поміняти своє положення з вертикального на горизонтальне, а проектор тримати безпосередньо в руках.
3.Другой спосіб зробити екран для проектора самому — це подивитися на речі, які звично оточують вас, з незвичної точки зору. Для вас важливо побачити, які саме з них таять в собі приховані можливості перетворитися на екран. Дуже зручний у використанні як екран для проектора звичайний великий настінний перекидний календар, повернутий до глядачів білою стороною. Підійде також невживана біла полку, яку можна вийняти з шафи і поставити в якості екрану на табурет, сперши на стіну. Її гладка поверхня дозволить вам максимально чітко побачити зображення на такому імпровізованому екрані. Кілька більш гіршої якості буде проекція на білу фіранку або римську штору. Про жалюзі не варто і говорити, якщо тільки ви не хочете побачити все в смужку.
4.Вполне можливо, що вам не підходить жоден з вищеперелічених способів зробити екран для проектора з мінімальними витратами, тому що вам потрібен спеціальний екран для презентацій. Це може бути як стаціонарний екран, так і мобільний, який завжди можна взяти з собою куди побажаєте. В такому випадку ви цілком можете придбати його.
Мені знадобилася біла простирадло, яку я натягнув і прикріпила на стіні, тепер по вихідних я собі влаштовую кінотеатр))

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.