Яндекс.Метрика

Рушникосушки: робимо правильний вибір

водяной полотенцесушитель

Рушникосушки водяні

Рушникосушки: різноманіття вибору.

Більшість людей вважають, що рушникосушки водяні потрібні для сушки рушників і всякого дрібного білизни. Так, це одна з їх функцій. Іншими є — підтримання температури у ванній кімнаті і зниження вологості, що запобігає появі цвілі і грибків, а також виконання компенсаційної ролі при зміні температури води в трубах (зміна довжини трубопроводу).

Сучасний ринок будівельних матеріалів та аксесуарів для дому пропонує широкий вибір приладів, таких як, рушникосушки водяні, які розрізняються за способом роботи, матеріалу, дизайну. Найпоширеніші рушникосушки водяні, мають форму літери П

полотенцесушитель тип буква п

або М.

полотенцесушитель тип буква м

Вони прості у виготовленні, довговічні й надійні в експлуатації. Зараз можна побачити рушникосушки різноманітної форми, від всім знайомою стандартною до складної кручений конфігурації. Багато мають додаткові гачки і полички для душових аксесуарів.

полотенцесушитель фигурный

Як правило, рушникосушки фігурні мають збільшену довжину труби, і як наслідок — більша площа нагріву. Для виготовлення приладів таких як рушникосушки водяні застосовують нержавіючу сталь і кольорові метали. Більшою популярністю користуються дизайн-радіатори з нержавіючої сталі,

полотенцесушитель из нержавейки

тепловіддача у них менше, зате набагато вище стійкість до агресивних середовищ. Рушникосушки з латуні відрізняються відмінною тепловіддачею, але служать менше. Причина в чутливості до хімічних елементів, що містяться у воді. Якщо розглядати дизайн-радіатори за принципом роботи, то можна виділити три типи: водяні, електричні і комбіновані. Перші найбільш поширені, але на відміну від двох останніх типів залежні від періоду опалення: під час відключення гарячої води водяні перестають виконувати функції обігрівача. Перш ніж купити водяной полотенцесушитель, переконайтеся що він виготовлений під нашу систему водопостачання. Звертаючись у интернет магазин Теплая Линия,  ви отримаєте правильну та якісну консультацію продавців.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.