Яндекс.Метрика

Робимо правильний вибір плитки для підлоги

плитка

У кожного в квартирі або приватному будинку в інтер’єрі є статева плитка, це ванна, туалет, кухня, коридор ,лоджія і навіть кімнати. Тут ви можете ознайомитися з цінами та різними видами плитки для ванних кімнат www.panoramaplitki.ru/catalogue/ceramic/keramicheskaya_plitka_dlya_vannoy/. Крім таких факторів як дизайн , малюнок і розмір , плитки є ще дуже важливі параметри такі як матеріал, з якого вона виготовлена, нанесене покриття, зносостійкість покриття.
Матеріал
Цей параметр найбільш важливий ніж всі інші і до нього потрібно більшу увагу. Зараз популярний керамограніт, пресована гранітна крихта. Плитка з такого матеріалу дуже міцна і більш довговічна, але у неї є і негативна сторона, граніт дуже холодний і теплопровідність у нього висока тому наприклад в кухню, ванну кімнату його не варто застосовувати. Цей матеріал більше підходить для таких приміщень: коридор, вулиця, веранда. Для всього що крім вулиці тобто в житлових приміщеннях краще використовувати саме керамограніт. Найкраще для вашого здоров’я і комфорту необхідно використовувати плитку з кераміки, вона більш тендітна і дорога, але це з лишком окупається в користуванні. Кераміка стелиться в таких приміщеннях: абсолютно всі житлові приміщення, особливо такі як ванна , туалет та кімнати.
Покриття.
Важливий параметр особливо для приміщень де часто знаходяться люди і багато ходять. На упаковці для плитці є такий параметр як клас зносостійкості. Багато покупців просто не знають за ці цифри і радіючи низькою ціною поспішають купити плитку, але потім через малий час засмучуються через стертого малюнка.

Клас 1 (PEI I) — Для місць з невеликим рухом, в яких використовується м’яка взуття. Керамічну плитку даної групи слід застосовувати тільки у ванних кімнатах і будь-яких інших приміщеннях, якими мало користуються і в яких не ходять у вуличному взутті. ( ванні кімнати, спальні, санвузли.)

Клас 2 (PEI II) — Для кімнат з ділянками руху невеликій щільності, де ходять в домашньому взутті. Керамічна плитка даної групи повинна використовуватися для квартир, котеджів, сімейних будинків, за винятком кухонь, передпокоїв, сходів і балконів. ( Підлоги в житлових кімнатах, спальнях, ваннах і т.п.)

Клас 3 (PEI III) — Для приміщень з рухом середньої інтенсивності, в яких ходять в звичайному взутті, що не мають безпосереднього доступу з вулиці. Керамічна плитка даної групи придатна для укладання у всіх приміщеннях будинку або квартири, готелях, невеликих офісах. За винятком місць з великим рухом, вестибюлів і сходів у багатоквартирних будинках, місць для реєстрації постояльців готелів, тощо ( Підлоги кухонь, будь-які приміщення в котеджах, квартирах тощо)

Клас 4 (PEI IV) — Для приміщень з інтенсивністю руху від середньої до високої, піддаються більшому стирання, ніж підлоги в 3 класі. Керамічна плитка даної групи придатна для застосування в житлових і громадських приміщеннях: будь-які приміщення житлових будинків, зали реєстрації готелів, ресторани, офіси, магазини, готелі. ( Сходи і холи в житлових будинках, тераси, балкони, лоджії, підлоги в офісах і готелях тощо)

Клас 5 (PEI V) — Керамічна плитка даної групи придатна до застосування на ділянках з рухом будь-якої інтенсивності. Керамічні плитки, включені в даний клас помітно відрізняються по зносостійкості від класу 4. Використовуються в громадських приміщеннях з високою прохідністю. (Бари, магазини, супермаркети, торговельні центри, станції метро, залізничні вокзали, аеропорти, парки тощо)..
Ну ось і все , запам’ятавши ці прості знання , ви зможете зробити правильний вибір.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.