Яндекс.Метрика

Робимо правильний вибір кухні.


Кухня це мабуть сама важлива деталь в квартирі. Кухня повинна бути стильною, функціональною, зручною, тому кухню краще всього вибирати під замовлення. Розглянемо основні критерії, за якими має бути здійснено правильний вибір кухні.
Дизайн.
Золоте правило — стиль дизайну інтер’єру повинен бути однаковий у всіх приміщеннях квартири, не може наприклад ваша кухня в стилі хай-тек розміщуватися в квартирі, де дизайн в стилі Модерн , Рококо або в Єгипетському стилі. Для правильного підбору стилю кухні, краще порадьтеся з вашим дизайнером.
Функціональність.
Це найважливіша складова будь-якої кухні. Розташування шаф , ящиків, відкривання дверцят — повинен вибирати тільки той хто буде готувати на цій кухні. У розмірах є певні стандарти, наприклад у висоті стільниці і навішування верхніх шафок, але в окремих випадках якщо ви низького або дуже високого зросту, то від стандартів ми йдемо і в цьому допоможе знову ж тільки кухні під замовлення. Я наприклад високого зросту і повісив верхні шафки під свій зріст і мені було зручно. Але ось моя люба теща(вона низенька)) змусила шафки перевішати нижче)). Дверцята та ящики повинні відкриватися таким чином, щоб не заважати вам. Продумайте де і як буде розташовуватися ваша побутова техніка. Не можна розташовувати мийку поруч із холодильником і варильною поверхнею, відокремте її шафкою в 300 — 400 мм.. Не рекомендується установка варильної поверхні в кутку кухні або біля стіни, рекомендується відступ в розмірі 300-400мм.. Холодильник повинен розташовуватися в кухні таким чином, щоб при відкриванні не заважав проходу, також врахуйте що холодильники бувають двох відкривань — правого і лівого.
Фасади.
Не економте на фасадах кухні. Вони повинні бути виконані з таких матеріалів як МДФ, або дерево. В бюджетних кухнях використовують фасади з ламінованої ДСП, використовувати можна, але не раджу. Якщо у фасадах присутне скло прослідкуйте, щоб воно не деренчало і було добре закріплено. Якщо фасади пофарбовані глянцем, придивіться, поверхня повинна бути відполірована, без дрібних подряпин, бульбашок і ін. дефектів. Також плюсом при виборі кухні під замовлення є можливість фарбування фасадів на свій смак, а також можливість розміщення авторської графіки.
Фурнітура.
Знову ж таки не варто економити, ніколи не вибирайте китайську дешеву фурнітуру, не дивлячись на ідентичність більш дорогої фурнітури, вона з-за поганої якості металу з часом швидко розбовтується і погано працює.
Стільниці.
Стільниці вибирайте на свій смак і колір. Навіть у недорогих стільниць , досить непогане і стійке покриття. Стільниця може бути з штучного каменю. Не вибирайте стільниці з натурального мармуру, оскільки мармур має таку властивість як поглинання та збереження стійких не вытираемых плям від наприклад кави або чаю

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.