Яндекс.Метрика

Робимо подарунки для гостей на весілля своїми руками

подарки своими руками

 

 

 

 

 

 

Невід’ємною частиною будь-якого весілля є дарування подарунків молодим, проте останнім часом все більшої популярності набуває нова традиція, коли молоді самі даруючи подарунки своїм гостям. Таке явище найбільш поширене в західних країнах, тому у нас воно нове і досить незвичне.

Подарунки для запрошених умовно можна розділити на дві групи. У першому випадку вони вручаються нареченим і нареченою в знак подяки за привітання, а в другому їх потрібно заробити, беручи участь в різних конкурсах. Більшість пар віддають перевагу другому варіанту, оскільки такий метод допомагає оживити свято і нікому не дасть занудьгувати.

Що прийнято дарувати
Одним з варіантів може стати бонбоньєрка. Це така красива коробочка невеликого розміру, всередину якої кладуть цукерки, горішки та інші солодощі. Крім це, в бонбоньерку можна покласти невеликий сувенір у вигляді магнітика, брелка і т.п. Краще, якщо ці дрібниці будуть підтримувати весільну тематику. Подарункові коробочки можна покласти поруч з рассадочными картками або роздати після банкету. Варто зазначити, що замість коробочок можна використовувати красиві мішечки або шкатулочки.
Якщо у вас невелике весілля, то можна для кожного гостя замовити пляшку вина чи шампанського з фотографією молодят або з гарним побажанням від них. Звичайно, це прийнятно тільки в тому випадку, якщо дозволяє бюджет сім’ї. Так, можна подарувати пам’ятні гуртки з датою свята або смішними фразами про весілля, більш доступний варіант — календарики з фото молодих, рамочки, фотоальбоми, блокноти і навіть гелі або мило у вигляді сердечка.
Не забувайте і про грамоти і медалі для ваших гостей. Особливо це актуально під час проведення різноманітних ігор та конкурсів. Медалі можна вручати за веселі номінації: кращий тост, кращий танець, самий завзятий сміх і т.п. Крім цього даруються сувенірні монети, ручки з датою весілля і багато інших дрібниць.
Продовжуючи тему подарунків за конкурси зазначимо, що подарунок не повинен бути дорогим, але і не дешевої дрібничкою. Так, це може бути пакетик солодощів, м’яка іграшка, фігурні свічки та інше. Ваш подарунок повинен мотивувати гостей приймати участь у конкурсах. Як варіант, можна розділити презенти для жінок і чоловіків. У першому випадку підійдуть лаки для нігтів, кишенькові дзеркальця, недорогі косметичні засоби і т.п. А для чоловіків приготуйте брелоки для ключів, диски з фільмами, тощо

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.