Яндекс.Метрика

Робимо красиву папір для листівок

Коли вас запрошують на день народження, про що ви думаєте в першу чергу, не рахуючи подарунка? Звичайно ж, про красивій листівці. Вибору листівки часто приділяється особлива увага. Хочеться, щоб вона була не просто красивою, але і веселою, що підходить під характер людини, якій вона дістанеться. Сьогодні я розповім, як з простого білого аркуша зробити незвичайну веселу папір для листівки. Проробивши цей експеримент, ви зможете сміливо експериментувати з кольорами і робити папір, відповідну по смаку людині, якій ви хочете подарувати листівку.

Вам знадобиться:
— Одноразові стаканчики невеликого розміру-
— Білі аркуші паперу. Не раджу використовувати папір для ксерокса. Вона стає хвилястою від води, а нам це не потрібно-
— Будь-які фарби. У мене це акварель, люблю її ніжні відтінки. Якщо використовувати, наприклад, гуаш, то кольори будуть більш яскравими. Тут вже вибір фарби залежить від вашого смаку-
— Банку з мильною водою. Воду можна зробити, додавши в банку трохи миючого засобу, рідкого мила або шампуню і гарненько перемішавши вміст-
— Пензлик-
— Трубочка для коктейлів.

Вам знадобиться

Перше, що нам треба зробити — це мильну воду. Її нам треба зовсім небагато, буквально третину невеликої банки.

зробити мильну воду

Розливаємо воду по стаканчиках. У стаканчик наливайте води на рівень не товщі одного пальця, інакше доведеться витратити багато фарби, щоб отримати необхідний результат. Пензликом набираємо потрібний колір і змиваємо його у воду в стаканчику. Робимо там, поки вода не стане яскравого кольору, як фарба в контейнері.

Розливаємо воду по стаканчиках

Беремо трубочку, вставляємо її в стаканчик і вдувати туди повітря. Повинні вийти симпатичні мильні бульбашки. Дуйте в стаканчик, поки бульбашки не дійдуть до краю стаканчика і не стануть вилазити з нього.

вдувати туди повітря

Беремо аркуш паперу і прикладаємо його на стакан. Виходять ось такі веселі розводи.

прикладаємо його на склянку

Те ж саме робимо з іншими стаканчиками з кольоровою водою.

робимо з іншими стаканчиками

Докладаємо лист непофарбованими місцями і отримуємо веселку кольору.

Докладаємо лист непофарбованими

Листи можна фарбувати всіма кольорами відразу. У цьому випадку стежте за тим. Щоб не зьявилася бруд — «наляписто» кольору. Тоді папір не буде красивою, вона стане кольоровий, але «брудної» — це не привабливо.
Також ви можете пофарбувати лист виключно одним кольором. Це прекрасно підійде для листівок з побажаннями для гостей вечірки або будь-якого іншого свята.

всіма кольорами відразу
Робимо красиву папір для листівок

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.