Яндекс.Метрика

Рекламна вивіска з підсвіткою своїми руками

рекламная вывеска

Сьогодні зовнішня реклама є одним з найпоширеніших і швидко окупних інструментів рекламного бізнесу. Світлова реклама своїми руками дуже популярна також. Це обумовлено її виразністю, яскравістю і чудовою помітністю в вечірній час.
Світлова реклама буває наступних видів:

  • світлові короби або лайтбокси;
  • об’ємні світлові літери;
  • рекламні вивіски;
  • супертонкі панелі з підсвічуванням;

При цьому поділ на види досить умовно, так як лайтбокси та світлові букви можуть бути вивісками, а світлові панелі використовують як в екстер’єрі, так і в інтер’єрі.

 

Особливості виготовлення світлової реклами
Конструкція для виготовлення світлової реклами вимагає дотримання особливої технології. Це стосується, в першу чергу, матеріалу.
Для світлових панелей, лайтбоксів і букв з внутрішнім підсвічуванням використовується пропускає світло акрилове скло або прозорий пластик, як фронтальна частина вивіски. Саме на цю частину наносять транслюминистцентные аплікації або пропускає світло плівку із зображенням рекламного характеру. Для інших деталей конструкції використовують метал, пластик чи алюміній.

Пристрій підсвічування світлової реклами
Підсвічування світлової реклами розрізняється по технології. Вона буває внутрішньої і зовнішньої, а також контражурной. Зовнішня підсвічування світлової реклами забезпечується з допомогою галогенових ламп-прожекторів, які направляють промінь світла на елементи конструкції.
З приводу внутрішнього підсвічування світлової реклами можна сказати, що існує кілька способів її здійснення. При здійсненні внутрішнього підсвічування використовуються енергозберігаючі, люмінісцентні, неонові та світлодіодні освітлювальні джерела.
Їх вибирають залежно від виду рекламної конструкції. Однак найбільш надійним і якісним внутрішнім джерелом підсвічування все-таки вважають світлодіодну, незважаючи на більш високу, у порівнянні з аналогами, вартість. Саме даний вид підсвічування дає простір для дизайнерського проектування рекламної конструкції.
Окремим пунктом слід виділити контражурную підсвічування. Особливість виробництва рекламної продукції з такою підсвіткою полягає в специфічному розміщення джерела світла, що забезпечує підсвічування на загальної картини, а лише її контурів. Результатом такого підсвічування є більш вишукана і елегантна подання зображення.

Світлова реклама — виготовлення та кріплення
Всі зовнішні рекламні конструкції оснащені кріпленнями. В основному це металеві несучі елементи.
Залежно від способу кріплення зовнішня світлова реклама може бути:

  • настінної;
  • фасадної;
  • дахової;
  • дистанційної на кронштейнах;
  • підлогової;
  • прикріпленої на рекламні підставки.

Нерідко буває так, що рекламодавці замовляють спеціальні проекти з нестандартними способами монтажу.
Якщо ви задумали зробити світлову рекламу своїми руками, то це цілком можливо при наявності необхідних інструментів і пари умілих рук.
Найбільш простим у виконанні буде транслюцентный банер з системою для натяжки банерів. Матеріалом стане молочний акрил, який дозволить розвіяти підсвічування і зробити зображення рівномірним. Для створення бічних поверхонь профілю краще використовувати профілі з алюмінію або пластику.

Розмір бічній частині короба варіюється, але стандартними вважаються розміри профілів 90 — 180 мм. На ширині профілю економити не варто інакше дорожче буде зробити підсвітку з-за зменшення відстані між світильниками.
Самим практичним матеріалом виготовлення задньої стінки короба є оцинкована сталь, оскільки вона не схильна до корозії і має демократичну ціну. Крім оцинкованої сталі можна використовувати пластик, композитні панелі і інші непрозорі листові матеріали.
Для виготовлення підсвічування коробів застосовують люмінесцентні лампи через їх дешевизну і хорошою розсіювальної здатності. Сьогодні все частіше їх замінюють стрічкою зі світлодіодними світильниками. Для вулиці можна придбати сверхяркую водостійку світлодіодну стрічку. Неонові лампи, як правило, використовують у створенні фігурних світлових коробів, але неон коштує набагато дорожче.
Тепер більш детально про технології виготовлення світлового короба. Зовнішня реклама фото бачили багато, а тепер спробуємо зробити все своїми руками.
Спочатку потрібно зробити макет майбутнього виробу в масштабі 1:1. Допоможе в цьому програма Corel Draw. Для наших цілей потрібно використовувати надтонкі контури кривих. Після створення макета нарізаємо вийшло зображення на плівці Oracal з допомогою плоттера. Зрізаємо все зайве з контурів літер і зображень. Потім наносимо плівку для монтажу на обрану плівку, рухаючись від центру до краю. Знову прибираємо все зайве. Нарізаємо профіль з алюмінію і з обліків куточків, ламп додаємо ще 5 см.
З’єднуємо між собою три з чотирьох частин світлового короба. Для цього робимо отвори для шурупів в куточках і профілі і закріплюємо частині профілю.
Потім робимо задню частину. Розрізаємо ПВХ-панель пилкою під необхідний розмір і підрізаємо кути. Після цього вставляємо задню стінку в короб.
Для проведення освітлення готуємо лампи, монтажний провід ПВ1, дроселі, стартери, патрони і власники. Лампи вставляємо в патрони, потім вставляємо стартери. Після цього потрібно розмітити місця для власників ламп і дроселів. Для цього нарізаємо пластикові чопики (10 мм) і приклеюємо їх на задню стінку короба. Робимо монтаж власників ламп і дроселів саморізами.
Виконуємо нарізку дроту для ламп. Монтуємо лампи в утримувачі. Після з’єднуємо проводку в самому коробі і виводимо провід назовні через отвір і обов’язково ізолюємо. У процесі використання світлодіодної стрічки часу та сил йде набагато менше. Стрічку нарізають на смужки потрібно довжини, підключають провід та висновок до блоку живлення.
Для виготовлення лицьової панелі потрібно взяти акрилову панель і закруглити її. Захисну плівку з панелі потрібно зняти. Очищаємо поверхню розпилювачем і гумовим ракелем. Тепер настав час для приклеювання зображення або тексту на панель. Для цього вирівнюємо його лінійкою і знімаємо основний шар плівки. Пластиковим ракелем розгладжуємо плівку. Потім потрібно просвердлити кілька отворів (6-10 мм) у нижній полиці для відведення вологи і встановити саму нижню полицю.
Світловий зовнішній короб готовий до установки. Види монтажу розглянуті вище.
Удачі у ваших починаннях на терені рекламного бізнесу!використовувати профілі з алюмінію або пластику.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.