Яндекс.Метрика

Регулювання опалення — економія грошей і газу

  «Готуй сани влітку, а воза-взимку» говорить відома російська приказка. У розпал літа саме час задуматися про те, як створити комфортні умови і пережити зимові морози. Стрімке зростання цін на енергоресурси — додатковий стимул для пошуку варіантів їх економії. В чергу при покупці котла необхідно звертати увагу на його характеристики, на сьогоднішній день з’явилося багато технічних рішень для економії газу. Дуже примітними є моделі конденсаційних котлів, які дозволяють економити дуже навіть значно ваш газ. Але не забувайте що таку техніку повинні монтувати виключно професіонали ,наприклад я можу рекомендувати Термос , та ж ви можете придбати котел та обладнання до нього. Також для економії просто необхідний терморегулятор , про нього і буде ця стаття.
Терморегулятор являє собою самокерована пристрій, що дозволяє підтримувати задану температуру повітря в приміщенні. В його конструкцію входить запірний кран і термоголовка (термостатичний елемент). Енергоефективність термрегулятора безпосередньо залежить від швидкості реакції термоголовки. Період часу необхідний для включення пристрою з газоконденсаціонним наповненням може становити близько 15 хв., Реакція електронного термостатичного елемента майже миттєва. 

regulirovanie-otoplenija-jekonomija-deneg-i-gaza_1

При монтажі в першу чергу здійснюється установка запірного клапана, приєднання труби, що подає, попереднє регулювання. Термоголовка, яка визначає максимальну кількість тепла, що випромінюється радіатором, встановлюється в самому кінці. Вона обмежує обсяг проходить через радіатор теплоносія і, отже, зменшує виділення тепла. Температура повітря при цьому знижується до необхідної величини.
Наприклад, якщо частина будинку розташована в південній стороні, то вона отримує тепло від сонячного випромінювання, тобто втрати тепла зменшуються за рахунок природного освітлення. За рахунок цього терморегулятор південній частині, досягне задану температуру швидше і перекриє подачу теплоносія в радіатор. Завдяки цьому частина системи опалення буде відключена, а залишилося площа в північній частині будинку отримає додатковий обігрів. Таким чином, радіаторний терморегулятор забезпечить різні теплові режими в різних зонах приміщення, регулювання температурних показників без участі людини.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.