Яндекс.Метрика

Рафаелло з сирків

У святковій метушні багато домогосподарок частенько ламають голову над тим, що саме вони приготувати до столу і якими стравами дивувати на цей раз гостей. Як правило, перед подачею на стіл традиційних гарячих страв, рідним і близьким, що зібралися разом з приводу урочистого випадку, пригощають холодними закусками, до яких відносять різні нарізки і салати. Найбільш популярними з них є «шуба» і «олівьє». Ми ж, пропонуємо сьогодні вам приготувати відомий багатьма салат з плавлених сирків на новий лад і назвемо його «Рафаелло».

rafajello-iz-syrkov_1

Для початку давайте підготуємо такі інгредієнти, як: чотири плавлених сирки (по 100 грам), жменю смаженого фундука, 300 грам майонезу, сіль за смаком, три курячих яйця, пачку кокосової стружки.

rafajello-iz-syrkov_2

Тепер можна перейти і до процесу приготування нашого «Рафаелло». Отже, відваріть яйця і натріть їх на терці.

rafajello-iz-syrkov_3
rafajello-iz-syrkov_4

Плавлені сирки також натремо на терці і з’єднаємо з  яйцями. Для гостроти смаку можна також включити в салат подрібнені зубчики часнику. Додамо до них майонез і добре все переміщаємо, посоливши за смаком. Далі будемо з отриманої сиркової маси ліпити невеликі за розміром кульки. У середину кожного з отриманих «рафаеллок» покладіть по одному горішку.

rafajello-iz-syrkov_5
rafajello-iz-syrkov_6

Залишилося обваляти наші грудочки в кокосовій стружці і красиво викласти на святкову страву. Тепер наші снігові грудочки дуже стали схожі на популярні цукерки «Рафаелло».

rafajello-iz-syrkov_7
rafajello-iz-syrkov_8

Гарантуємо, що вони припадуть до душі всім вашим гостям.
Веселих і ситних вам свят!

2 комментария на “Рафаелло з сирків”

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.