Яндекс.Метрика

Простий дизайнерський світильник

Якщо хтось з Вас мріяв про —стильному світильнику, то цей чудовий, стильний, а головне простий світильник для Вас. Він наповнить Вашу кімнату рівним, чи не-впадає-в очі,-світлом. Створить затишок і-теплоту-обстановки. І відповідно-заощадить-ваші гроші.


Що необхідно для будівлі нашого дизайнерського світильника?
1) Можна використовувати і просту, але в місцях упаковки подарунків можна знайти папір яка додасть незвичайності вашому світильника. Адже Ваш світильник може бути не тільки класично білим! 2) Клей, я використовував якісний клей-пістолет.3) Патрон, провід, вимикач, штепсельна вилка. (Думаю, зібрати ці 4 речі у обьєднані у Вас не складе труднощів) .4) реечки, тоненькіе.5) Квадрат фанери, для дна нашого светільніка.6) Лампочка, енергозберігаюча. Використання лампи розжарювання в даному світильнику неприпустимо!

Перво наперво необхідно визначиться з розмірами нашого куба. Рівне розстеляємо лист нашої паперу і акуратно починайте клеїти стінки і кришку нашого куба.Після того як приклеїли-рейки,-зайвий папір необхідно відрізати.

Після того ка ми закінчили зі сторонами куба (їх повинно вийти пьять). Прийміть за дно.Оно має бути випіліно точно під розмір стінок. Для початок кріпимо патрон для нашого світильника. Далі на кутах дна приклеюємо вертикальні реечки для крепкости стінок.

Після починаєш склеювати стінки нашого світильника. Їх треба акуратно приклеювати до дна, до вертикальних реечки і один до одного. Для легкості конструкцію тимчасово можна скріпити Скотс. Після того як закончітк зі стінками можна також прикріпити і верх нашого куба.

Справа залишається за малим. Включити і радіти.

Відмінний варіант стильного світильника зробленого своїми руками для дому.
PS: Замість паперу є непоганий варіант використовувати тканину! —

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.