Яндекс.Метрика

Пролита кава

Ось так от можна розіграти друзів, знайомих, колег по офісу. Уявіть їх шок, коли вони побачать, що на їх iphone пролилася гуртка гарячої кави! Природно кави в ній не справжній, це навіть не рідина, але вони дізнаються це тільки потім. . . -Все виглядає досить-реалістично — 99% людей проходять біля мого столу говорили мені що у мене розлився кави. —

Що нам необхідно? — Кружка, три палички клею для-клеїть-пістолета, акрилові фарби темно-коричневого цвета.Із інструментів: мікрохвильова піч та паличка для перемішування.

Процес:
Будете уважні — врахуйте Ви будете працювати з гарячим клеєм, температура якого близько 200 градусів по-Цельсієм. Прийміть всі запобіжні заходи!
Ставимо в-мікрохвильовку-нашу кухоль з трьома паличками клею. Клей за часом плавиться по різному, так що перевіряйте кожну хвилину! Так, трохи не забув — фарби теж краще додати до нагрева.После розплавлення все-ретельно перемішуємо. Утворилося багато дрібних бульбашкою, тоді ставимо ще раз в мікрохвильовку і гріємо. Звичайно повністю від бульбашок позбавиться не вийде, але хоча б від великих. —

Як наш склад прогрілося і придбав потрібний колір і-вьязкість, його необхідно пролити, щоб виглядало реалістічно.Я взяв непотрібний-деко або піднос для випічки, і уклав його силіконовою плівкою для випічки. Підійде пакет для випічки. -Все розклав і акуратно-перекинув-кухоль, Клей густий потік не відразу.Ніби дуже обережно!

Після застигання все готово! Не варто охолоджувати клей! Он-згорнеться. Але якщо це-сталося те поставте його в розігріту духовку.
Ну, а тепер вперед розігрувати одного на 1-е квітня! —

PS: Є не-випробуваний варіант використовувати епоксидну смолу. —Удачи!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.