Яндекс.Метрика

Проектування будинку

Набросок дома

З часом багато людей бажають мати свій приватний будинок замість тісної незручної квартири в галасливому місті повному машин, неприємних запахів і шкідливих сусідів з перфоратором).»Кожен чоловік повинен зробити три речі: побудувати будинок, посадити дерево і виростити сина» — з цього вислову слід що першим ділом варто почати будувати будинок, адже дерево має біля нього зростатиме, і сину треба десь жити) Перед початком будівництва будинку завжди створюється проект. Сучасні проекти будинків можна придбати готові, замовити у професійних архітекторів, навіть якщо є навички, створити самому.

Але що б ви не вибрали — купівлю або під замовлення, ви повинні спочатку в ньому брати участь. Візьміть олівець і аркуш паперу, визначтеся з розміром будинку, накидайте приблизний план будинку (врахуйте при цьому потреби всіх членів сім’ї). Необхідно вибрати стиль дизайну будинку , від цього буде залежати його форма. До цього треба поставитися дуже серйозно, адже якщо ви виберете не підходящий дизайн або розмір, то потім вже нічого не виправите. Не вибирайте для свого будинку такий дизайн як Хай-тек , в цьому стилі складно жити, він підходить тільки для офісів та подібних приміщень. Для житлового будинку найбільш підходять такі стилі як Давньо Грецький, Модерн, Єгипетський, Кантрі, Бароко, Рококо. Також варто продумати такі параметри як енергозбереження, якщо ви зробите в будинку надмірно великі кімнати, то можете забути за економію при опаленні, також великі вітражі, надмірно великі вікна теж не дозволять економити енергоресурси.

Проект дома индивидуальній

Необхідно врахувати товщину стін, з якого матеріалу вони будуть. Врахуйте місце для вашої машини, а також місце для сантехнічного обладнання, приміщення для зберігання предметів по господарству. Всі ці моменти просто необхідно хоч приблизно знати при виборі проекту.

Не дозволяйте собі і вашій родині залежати від чужих рішень. Як я вже говорив візьміть аркуш паперу і накидайте на ньому приблизний план будинку, напишіть список ваших побажань для майбутнього проекту, тоді вам буде простіше за цими параметрами навіть придбати готовий проект. Також найнятому архітектору буде легше врахувати ваші побажання при створенні проекту. Не забувайте, що ваш будинок повинен вписуватися в архітектуру району в якому він буде знаходитися.

Сподіваюся ці поради допоможуть вам вибрати проект будинку вашої мрії.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.