Яндекс.Метрика

Прикольна картинка

Для виготовлення тіста мені знадобилося:
-1 склянка борошна-
-0,5 склянки крохмалю-
-2 склянки солі екстра-
-0,5 склянки води.

Прикольна картинка

Всі інгредієнти потрібно ретельно перемішати і потім я їх підігріла в каструльці. Гріти до тих пір, поки тісто не стане вьязкою, еластичною. Потім тісто гарненько вимішується, до однорідної маси.

Прикольна картинка

Я взяла невеликий шматочок тіста і розкотила його до необхідної форми. Потім зверху проколола дві дірочки трубочкою. Після цього приступила до створення картинки. Приклеїла голову і вуха зайчику. Потім зліпила трояндочки і ромашку. Приклеїла їх.
Картинку залишила застигати. Через кілька годин природного застигання, я поставила виріб у мікрохвильову піч. Вибрала мінімальну температуру і встановила час 2 хвилини. Потім виріб став досить твердим, але я його ще залишила, щоб воно застигло остаточно.

Прикольна картинка
Прикольна картинка

Для прикрашення мені стали в нагоді:
-пензлики різної товщини-
-вода-
-гуаш-
-лаки для нігтів з блискітками-
-лак для завершення робіт.
Прикрасивши виріб, я дала йому трохи засохнути. Після цього нанесла лаки з блискітками, щоб зробити вигляд виробу завершеним. Після, дала лакам підсохнути. Коли всі барви закріпилися, я нанесла на виріб шар лаку для завершення робіт. Потім картинка сохла добу. Лак надав дуже цікавий ефект.
Робили ми цю картинку разом з малятком, для того щоб подарувати на день народження бабусі. Тому виріб вийшло, трохи дитячим, щоб бабуся повірила в реальність того, що зробив його дитина. Я намагалася максимально підігнати виріб під «дитяче», сподіваюся, що в мене все вийшло.

Прикольна картинка

Бабуся залишилася, дуже задоволена. Адже подарунок зроблений своїми руками. До речі, в дірочки була вставлена стрічка, за яку виріб був підвішено на гвоздик.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.