Яндекс.Метрика

Пов’язка для волосся з бісеру

Прикраси для волосся (шпильки, гумки, пов’язки та ін) — дуже важлива частина для створення красивих і оригінальних зачісок.

У магазинах вони коштують не дешево, а так як їх має бути по кілька штук (різної форми, кольору) у кожної модниці, то можна зробити деякі своїми руками.
Щоб зробити красиву пов’язку для волосся своїми руками, вам знадобляться наступні матеріали:

2 пакетика бісеру різних кольорів (в даному випадку використані чорний і золотий), тонка волосінь, чорна гумка шириною 3 сантиметри, чорні нитки, голка.
Пов’язка складається з двох частин, сплетених з бісеру.

Спочатку потрібно визначити довжину вироба, щоб правильно взяти потрібну довжину волосіні.

Для цього виміряйте довжину від одного вуха до іншого по верху голови. Отриману довжину помножте на 4 — це і буде довжина волосіні, яка вам знадобиться для однієї смужки. Складіть волосінь вдвічі, щоб позначити середину. Візьміть бісерину чорного кольору і одягніть рівно на середину. Один кінець волосіні простягніть в протилежну сторону бісеріни і затягніть.

povjazka-dlja-volos-iz-bisera_1
povjazka-dlja-volos-iz-bisera_2

На кожен кінець волосіні потрібно нанизати по 3 бісеріни золотого кольору, по 1 чорного і знову по 3 золотого.

povjazka-dlja-volos-iz-bisera_3

Потім на один кінець волосіні одягніть чорну бісерину а другий кінець волосіні простягніть через іншу сторону. Вийде кiльце.

povjazka-dlja-volos-iz-bisera_4

Аналогічно плетіть до потрібної довжини виробу. Це буде частина 1.

povjazka-dlja-volos-iz-bisera_5

Друга частина (частина 2) повьязки плететься аналогічно, тільки потрібно поміняти кольори навпаки — для одного колечка потрібно нанизувати по 3 бісеріни чорного кольору, по 1 золотого, по 3 чорного, одна золота. І так до кінця. Щоб зробити рівні смужки, порахуйте колечка в першому виробі і сплетіть стільки ж у другому.

povjazka-dlja-volos-iz-bisera_6

Коли дві частини будуть готові, можна їх зьєднувати. У кожної частини на кінцях залишаться по 2 вільних волосіні. Візьміть кінець з волосінню частини 1 і прикладіть до початку частини 2 (без лісок). В саму початкову бісеринку частини 2 простягніть дві волосіні частини 1 з різних боків і завьяжіть на вузлик, щоб закріпити. Далі перша ланка частини 1 без лісок простягніть в перша ланка частини 2 вгору, потім у другу вниз і т.д. до кінця.

povjazka-dlja-volos-iz-bisera_7
povjazka-dlja-volos-iz-bisera_8

Коли два початок частини 1 зійдеться з кінцем частини 2 разом, простягніть дві волосіні в першу бісеринку частини 1, завьяжіть на вузлик.

povjazka-dlja-volos-iz-bisera_9
povjazka-dlja-volos-iz-bisera_10

Гумку скрутіть вдвічі і зшийте чорними нитками. Так гумка вийде більш тугий і не розтягнеться незабаром.

povjazka-dlja-volos-iz-bisera_11
povjazka-dlja-volos-iz-bisera_12

Коли гумка буде готова, простягніть один кінець волосіні перший смужки в голку і пришити з одного боку гумки. Так само поступите і з іншого боку.

povjazka-dlja-volos-iz-bisera_13
povjazka-dlja-volos-iz-bisera_14
povjazka-dlja-volos-iz-bisera_15
povjazka-dlja-volos-iz-bisera_16

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.