Яндекс.Метрика

Порятунок старих босоніжок

З самого початку потрібно відзначити: цей спосіб підходить для взуття в стані практично «на викид», в результаті вона не стане «як новенька». Однак іноді бувають ситуації, коли терміново потрібно «реанімувати» порошаться в коморі туфлі.

Порятунок старих босоніжок

Отже, нам знадобиться клей (я використовувала «Дракон» він швидко застигає і універсальний, але підійде і будь-який клей для взуття), а також трохи тонкої «краще підкладкової) тканини відповідного кольору.

Для початку необхідно очистити босоніжки, особливу увагу приділивши тим зонам, на яких планується робити «заплатки». У нашому випадку було потрібно підклеїти каблук, для цього відійшла смужку потрібно промазати клеєм, щільно притиснути. Щоб позбутися від потрапив повітря і надлишків клею провести кілька разів пальцем, потім зафіксувати смужку, тісно перевьязавши каблук нитками. Залишити до висихання клею.

Порятунок старих босоніжок

Тепер черга за «латками». З приготовленої тканини вирізаються фігури, що повторюють форму підборів (не забувайте про виточки), і наносяться на змащену клеєм поверхню. Дуже важлива швидкість, так як все швидко застигає: потрібно встигнути розгладити складки, вірно розташувати «заплатки». Тканина, що вийшла за край, видаляють за допомогою леза.

Порятунок старих босоніжок

Отже, босоніжки тепер виглядають цілком пристойно і згодяться для одиничного виходу, наприклад, костюмованої вечірки.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.