Яндекс.Метрика

Порівняння натяжних стель з іншими видами обробки стелі

potolok-lab

Порівняння натяжних стель з іншими видами обробки стелі.

Сучасні натяжні стелі настільки ж практичні, наскільки і красиві. Жоден інший вид обробки не зможе зрівнятися з натяжними стелями.
Візьмемо, наприклад, стару добру побілку. Основні переваги полягають у тому, що побілка звична, традиційна, порівняно недорога і вважається екологічно безпечною. Поряд з цим, побілка — дуже трудомісткий процес, що вимагає попередньої підготовки стелі. Побілка значно поступається по зовнішньому вигляду всім іншим способам обробки стельової поверхні і при цьому не несе ніяких функціональних переваг. Так вона не додає вашій квартирі шумоізоляції, ніяк не захистить вашу квартиру від раптового затоплення. А в разі появи вогкості на ній одразу ж утворюються огидні плями цвілі. Навіть без появи цвілі, побілку потрібно оновлювати кожні три-чотири роки, а може й частіше. Додайте до цього, неймовірна кількість пилу і бруду при проведенні побілки, і ви зрозумієте, чому вона стала настільки популярною.
Стелі з гіпсокартону ще зовсім недавно переживали справжній бум. Наявність такої стелі дозволяло його господарям хвалитися «євроремонтом» в квартирі. Гіпсокартонні стелі дозволяють виконати складні конструкції і за умови використання хороших матеріалів, можуть служити вірою і правдою понад 10 років. Однак, у них є дуже багато але… Перш за все, для їх монтажу знову ж потрібна додаткова підготовка основної стелі. Монтаж гіпсокартонних стель також невіддільний від утворення великої кількості будівельного сміття і пилу. Вони жодним чином не зможуть захистити приміщення від затоплення, ні від пожежі, оскільки навіть жаростійкі гіпсокартонні стелі, на жаль, горять. Гіпсокартонні стелі забезпечують додаткову шумоізоляцію, але на рівні не вище середнього. Ще один нюанс: при монтажі гіпсокартонних стель, скрадається 5 см висоти приміщення.
Підвісні стелі. Їх монтаж не вимагає додаткової підготовки основного стелі, хоча від великої кількості будівельного сміття це ніяк не вбереже вашу квартиру. Довговічність підвісних стель становить від 4 до 8 років, знову-таки, при відсутності форс-мажорних обставин, у вигляді затоплення або пожежі. Справедливості заради слід сказати, що існують матеріали для підвісних стель, що володіють підвищеними вогнетривкими властивостями, але їх застосування, в свою чергу, не зможе не позначитися на кінцевій ціні виробу. Підвісні стелі, також як і гіпсокартонні забезпечують шумоізоляцію приміщення на середньому рівні. І також як у випадку з гіпсокартонними стелями монтаж підвісних потоків зменшує висоту приміщення на 5 см.

І, нарешті, натяжные потолки. Вони дають практично безмежний простір для творчості, і дозволяють втілити в життя будь-які фантазії дизайнерів. Цьому сприяє не тільки величезна колірна гамма і безліч фактур полотна, але і еластичність самого матеріалу. Будь-які криволінійні, багаторівневі або комбіновані конструкції можна виконати за допомогою натяжних стель. Вони забезпечують абсолютно гладку поверхню, при цьому монтаж не супроводжується ні додатковою підготовкою основного потоку, ні наявність будівельного сміття. Як правило, натяжні стелі встановлюють в самому кінці ремонту, як завершальний штрих, що саме по собі говорить про те, що ніякого збитку квартирі завдано не буде. Натяжні стелі пожаростойки, нешкідливі для здоров’я, оскільки виконані з екологічно чистих матеріалів. Вони володіють високою шумоізоляцією, а їх водонепроникність вже стала легендою. Гарантійний період натяжних стель більше 12 років, при цьому вони можуть прослужити набагато довше, якщо господарям не захочеться поменять дизайн интерьера.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.