Яндекс.Метрика

Поличка з дерева

Виготовлена своїми руками меблі завжди радувала домашніх майстрів, особливо, якщо дана меблі знайшла активне застосування в побуті.

Далеко не кожен майстер здатний виготовити унікальні меблі, але таку річ, як поличка для ванної може зробити практично кожен.

Отже, для початку підбираємо дошку, з якої будемо робити поличку.

Дошку потрібно брати обовьязково суху і без істотних дефектів. Бажано, щоб вона була рівною і не мала поперечної, поздовжньої або комбінованої деформації. Враховуючи відносно невеликі розміри полички, знайти таку дошку не складе труднощів.

Далі на рейсмусовому верстаті підганяємо товщину дощок до 20 мм, хоча при бажанні даний розмір можна як збільшувати, так і зменшувати.

 

polochka-iz-dereva_1

Далі торцевої пилкою торцуем дошку на потрібні нам заготовки для майбутньої полички.

 

polochka-iz-dereva_2

Зрештою у нас повинно вийти дві заготовки довжиною 76 см і чотири заготовки довжиною 46 мм.

 

polochka-iz-dereva_3

Розміри умовні і можуть змінюватися в залежності від передбачуваного місця, де буде знаходитися поличка. Ширина заготовок також вибирається довільно, виходячи з власних потреб і наявності тієї чи іншої дошки.

В даному випадку ширина становить 10см.

Далі, на двох заготовках довжиною 76 см необхідно зробити певні позначки олівцем у тих місцях, де ви плануєте розташувати полички.

 

polochka-iz-dereva_4

У даному випадку відстань між верхньою і середньою поличками становить 21 см (враховуючи товщину самих поличок — 2 см), відстань нижньої полички — 28 см.

Тепер приступаємо до шліфування спеціальною шліфувальною машиною з використання шліфувального круга із зернистістю не більше 150 одиниць.

Робити це необхідно навіть у тому випадку, якщо у вас ідеально гострі ножі на Рейсмусом, і вони не залишають борозенок. Далі необхідно закрити наявні дефекти шпаклівкою по дереву (колір шпаклівки повинен відповідати породі дерева), чекаємо, поки висохне, і знову шліфуємо.

Тепер приступаємо до складання за допомогою меблевих шурупів або шурупів по дереву згідно зазначеним раніше мітках.

Тут труднощів не повинно виникнути ніяких. Меблеві шурупи мають більш естетичний вигляд, ніж шурупи по дереву. Хоча останні можна зашпатлевать і тим самим приховати їх присутність.

У результаті ми отримуємо готову поличку для ванної кімнати

 

polochka-iz-dereva_5

Залишається лише закріпити на задній частині кріплення, розкрити дану поличку спочатку морилкою і потім лаком.

Причому, лак потрібно наносити в три шари, і після кожного шару необхідно шліфувати дрібнозернистою шкіркою (краще це робити вручну).

Все, поличка готова!

Неважливо, що це лише проста поличка, дизайн потрібно продумати відразу, в цьому Вам допоможуть на сайті http://www.meter.com.ua/ru/dizajn-interera.html   Розробка дизайн-проектов і втілення їх в реальності — робота тільки для професіоналів

Дивись ще:

Один комментарий на “Поличка з дерева”

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.