Яндекс.Метрика

Подарункова коробочка

Урочистостей, заходів і приводів для підношення маленьких знаків уваги у вигляді сюрпризів або подарунків завжди достатньо в календарі, але хочеться це процес зробити особливим, що не буденним, разом з сувеніром завжди приємно поділитися частинкою свого тепла.
Презент на восьме березня або різдво, а може симпатична дрібничка прекрасним ранком або романтичним ввечері просто без приводу легко поміститися в коробочку «за пьять хвилин», для процесу виготовлення якої потрібно мінімум сил, часу і матеріалів.

Інструменти і підручні матеріали:

Інструменти і підручні матеріали

-обгортковий папір-
— канцелярські ножиці-
-простий олівець-
— 5 хвилин часу, трошки старанності, позитивний настрій-

квадрат з обгорткового паперу

Якщо запаслися всім необхідним для виготовлення коробочки, то можемо спокійно переходити до творчого процесу — перетворення папери в коробочку «за пьять хвилин».
Спочатку вирізаємо квадрат з обгорткового паперу. Розмірами задаємося залежно від необхідних розмірів коробочки. У нашій ситуації розміри кришечки 19 * 19 см. Підсумковий розмір коробочки «за пьять хвилин» виходить 6 * 6см.

як квадрат вирізаний
загинаємо всі кути квадрата

Після того, як квадрат вирізаний, акуратно загинаємо до центру кути так, як це показано на фото нижче.

загинаємо всі кути квадрата

По ходу загинаємо всі кути квадрата до центру, повторюючи одне за одним дії, як на фото нижче.

робимо два надрізи

Після згинання, робимо два надрізи як на фото. Звертаємо вашу увагу, що надрізи зроблені не до самої середини. Будьте уважні.

робимо два надрізи

Наша кришечка від коробки готова, тепер будемо все поетапно складати, стежимо за процесом на фото:

поетапно складати
поетапно складати
складаємо коробку
коробка готова

Отже, кришка від коробочки готова, тепер переходимо до виготовлення дна — нижньої частини коробки, папір для дна ми взяли однотонну білу. Все робимо також, поетапно, лише розмірами задаємося меншими на 3-5 мм, в даному випадку це 18,6 * 18,6 мм.

переходимо до виготовлення дна
коробочка готова

Корисна порада від автора: виготовлення коробочки заплановано без клею, але у випадку з коробочкою на фото, куточки і краю скріплювалися клеєм для кращої міцності. При самостійному виготовленні коробочки, ви зрозумієте самі чи потрібно проклеювати куточки чи ні. Головне не бійтеся пробувати і експериментувати, творчий процес нескінченний і прекрасний, насолоджуйтеся.
Прикрасити отриману коробочку можна стрічкою або тасьмою, завьязавши бантик або вузлик.

подарункова коробка

Коробочка «за пьять хвилин» готова, не забудьте її наповнити улюбленими солодощами, покладіть туди маленький сувенір або милу дрібничку. Головне, що разом з подарунком, людина для кого призначена коробочка, отримає частинку вашої душі і тепла!
Робіть чудеса своїми руками, всього хорошого!

Подарункова коробочка своїми руками

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.