Яндекс.Метрика

Пляшка з овочами

Пляшка з овочами

Дуже гарний сувенір для кухні можна виготовити з найпростіших речей. Все, що потрібно — це скляна пляшка нестандартної форми, яскраві свіжі овочі, оцтова кислота і трохи естетичного смаку.

Для такого сувеніру мені потрібні були:
Пляшка з-під соку,
Оцтова кислота 70% — 2 пляшки,
Гострий перець — 5 стручків,
Часник — жменя,
Морква велика — 1 шт.,
Воронка,
Папір для випічки,
Гумка.

Пляшка з овочами

Пляшку відмити від етикеток і витерти насухо зовні. Овочі красиво нарізати і засипати в пляшку шарами. Важливо, щоб нарізка була ідеальною — шматочок до шматочка. Морква, наприклад, я кришила таким чином. Спочатку зрізала округлі краю, щоб вийшов прямокутний паралелепіпед, а потім нарізала його на однакові кубики.

Пляшка з овочами

Якщо немає бажання різати, можна використовувати і цілі овочі: стручки гострого червоного і зеленого перцю, зубки часнику, кукурудзу, горошок, каперси. Все залежить від вашої фантазії і форми пляшки. Потрібно також враховувати, що в пляшку пройде тільки невелика нарізка і тонкі стручки — досить обьємний посудину обмежує вузьке горлечко. Чергуйте контрастні кольори, щоб майбутній сувенір мав солідний зовнішній вигляд.

Пляшка з овочами

Наповнену овочами пляшку заливаємо через воронку оцтовою кислотою. Овочі будуть вбирати оцет і його рівень може з часом зменшиться. Щоб не відкривати пляшку повторно, пропоную відразу струснути повну пляшку і злегка постукати нею об стіл. Овочі з оцтом трохи осядуть і можна буде долити ще кислоти.

Пляшка з овочами

Пляшку щільно закрити кришкою і прикрасити харчової папером. Зберігається пляшка в приміщенні, але бажано тримати її подалі від печі, радіаторів опалення і доступних для дітей місць. Найоптимальніший варіант — поставити на високу полицю. З часом овочі в оцті трохи змінять колір, але все одно пляшка буде виглядати яскраво і прикрасить кухню.

Пляшка з овочами

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.