Яндекс.Метрика

Плануємо ефектний інтер’єр або скляні перегородки в квартирі

Кімнати бувають різні. Деяким власникам квартир » повезло» мати у володінні г-образную або т-образную кімнату.

Власники таких жител сушать голову, як облаштувати простір, використовуючи незручні ніші.

На допомогу приходять декоративні стеклянные перегородки в квартирі. У ніші можна зробити кімнату затишну для дітей, обладнати кабінет, невелику майстерню або спальню.

1

Виникає питання: який матеріал надійно дозволить відгородитися від іншого простору?

Звичайно, цегляна стіна міцна, вона закриє від всього світу, але можна оригінально і витончено застосувати скляну перегородку. Вона дасть відчуття простору і легкості.

Не варто думати, що життя за скляною перегородкою тектиме перед іншими домочадцями, як на долоні. Матове скло приховає маленький світ відгородженої кімнати. Всередину проникатиме тільки світло, але не цікаві погляди, особистий простір буде збережений.

Якщо в матовій стіні розмістити звичайне вікно і роблячи його по своєму бажанню ширше або вже.

2

За допомогою скляних стін створюємо зони в квартирі

Перегородка із скла перетворюється на вид дизайну. Декоративні скляні перегородки в квартирі ефектно і стильно зонують простір, створюючи нове унікальне приміщення.

Скло виглядає природно, в нім немає ваговитості цегляної перегородки. Але в той же час воно дозволяє вдало відокремити одну зону від іншої. Наприклад, необхідно розмежувати кухню і їдальню.

Нехай запахи, стук ножів, якісь робочі моменти залишаться на кухні і не відволікатимуть домочадців. Але в той же час хочеться, щоб ці два приміщення візуально складали єдине ціле.

Скляні двері і вітринне скло в отворі з легкістю вирішують проблему.

скляні перегородки в квартирі
Скло вдало використовують і в оформленні арочних отворів. Двері в арці можна залишити дерев’яній або пластиковій, це не так важливо. Слід звернути увагу на простір біля неї. Відмовляємося від цеглини або гіпсокартону в Вітражні смуги виглядають благородно, вишукано і незвично. А завдяки сучасним технологіям, скло стає дуже міцним, тому не треба боятися, що його випадково розіб’ють.

У квартирах з’являється все більше предметів із скла. З цього міцного і прозорого матеріалу виготовляють практично усі: душові кабінки, двері, полиці, столики, навіть каміни.

Скло перетворилося на звичний елемент в інтер’єрі, нікого не здивуєш гіркою або стелажем із скла. Але викликати захват гостей і родичів все ж вийде. Для цього встановлюємо в центрі кімнати площину скла, яка стане предметом здивування і захоплення.

Вітражне скло прикрасить квартиру і прекрасно впишеться в її дизайн, надавши йому особливу нотку оригінальності. Встановлюють вітражне скло рамним, тросовим(трос натягують між підлогою і стелею) або модульним способами.

скляні перегородки в квартирі4
Душова кабінка предмет потрібний, але нецікавий, занадто буденний. Так думають зручну і красиву, місце якої вже не у ванній кімнаті, а спальні.

скляні перегородки в квартирі5

У двоповерховому будинку з маленькими дітьми за допомогою скла можна не лише прикрасити сходи, але і узабезпечити малюків об падіння з прольотів. Стекло, встановлене за перилами, створює ефект красивого прозорого коридору. Гравіювання на склі зробить скляний коридор вишуканим, а стиль приміщення незвичайним.

2 комментария на “Плануємо ефектний інтер’єр або скляні перегородки в квартирі”

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.