Яндекс.Метрика

Підсвічування дверей автомобіля

Часто, виходячи з машини, полювання бачити, куди ставиш ногу, особливо в дощову погоду. Крім того, впустивши щось при виході, доводиться шукати це в повній темряві — йдеться про тих автомобілях, що не обладнані підсвічуванням дверей. І ось як виправити цей недолік.

Нам знадобиться:
• Диодная стрічка (влагозащищенная) — 2 відрізка по 30 см-
• провід — 5 м-
• клеми «тато-мама» — 4 пари-
• паяльник-
• ізолента-
• прозорий клей-герметик.

Нам знадобиться

Для початку необхідно підготувати модулі для підсвічування. Для цього беремо диодную стрічку і з одного з кінців припаюємо по дроту до кожного з двох контактів («+» і «-»). Досить буде зробити кожен дріт довжиною 15 см. Те ж саме робимо і з другим відрізком стрічки.
Після закріплення проводів місце пайки заливаємо герметиком.

заливаємо герметиком

Для зручності установки і демонтажу зробимо модуль знімним: кінці проводів стрічок оснащуємо клемами «мама». Відповідно, готуємо також 4 дроти з клемами «тато».

зробимо модуль знімним
клеми

Модулі підсвічування готові, переходимо до установки. Установка досить проста: спочатку знімаємо обшивки дверей, потім виводимо з кожних дверей через петлі по 2 дроти (ті, що були з клемами «тато», клеми повинні залишитися стирчати з дверей). Це «+» і «-» для нашої підсвічування. Обидва плюса ми протягуємо до будь-якого постійного плюса в автомобілі (наприклад, кріпимо до плюсового проводу прикурювача). Кожен з мінусових проводів підсвічування ми чіпляємо до відповідного концевику в двері (праві двері — правий кінцевик, ліва — лівий). Це зроблено для того, щоб кожна двері підсвічувалася незалежно від інших.
Діодні стрічки зьєднуємо з клемами «тато» і перевіряємо працездатність. Якщо все світить, як треба — сміливо закріплюємо стрічку на обшивці з нижнього торця і кріпимо обшивку на місце.

Модулі підсвічування готові
закріплюємо стрічку на обшивці
перевіряємо світіння стрічки

Тепер вам не доведеться навмання виходити з машини в темний час доби, і ваше взуття залишиться чистою. Успішній реалізації!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.