Яндекс.Метрика

Підлокітник для автомобіля

Мабуть, кожен автолюбитель мріє про автомобіль, вигідно відрізняється на тлі безликої сірої маси аналогічних моделей. Бажання із зручністю, комфортом пересувається на своєму автотранспорті змушує автовласників шукати оригінальні дизайнерські рішення, одним з яких є підлокітник.
Підлокітник в автомобіль — річ, суто індивідуальна, що вимагає особливого підходу. Більшість пропонованих Автомагазин аксесуарів є стандартними і розрахованими на якомога велику кількість марок автомобілів безвідносно до їх конструктивним особливостям. З цієї причини підлокітник найкраще робити самостійно. Виняток становлять випадки, коли підлокітник є додатковою опцією в комплектації автомобіля або ж його можливо купити у офіційних дилерів під конкретну марку.
Розглянемо як приклад один з підлокітників, виготовлених своїми руками в домашніх умовах.
Для цього нам знадобляться: фанерний лист, товщиною близько 1,5 см, цвяхи, столярний клей ПВА, поролон, шкіра (натуральна або шкірозамінник).
Процес виготовлення:
1.Снімаем необхідні розміри в передбачуваному місці розташування підлокітника і виготовляємо трафарет. Для найбільшої зручності краще всього використовувати картон, зважаючи на його міцності і простоті у використанні. Приміряємо трафарет. Вносимо корективи.
2.На основі трафарету вирізаємо деталі підлокітника. Рекомендується використовувати електролобзик. Отримані деталі обробляємо напилком або шліфувальним папером.

деталі обробляємо

3.Склеіваем отримані деталі або прибиваємо маленькими гвоздиками. Відзначимо, що при використанні цвяхів на поверхні дерева можливе виникнення тріщин і розломів. Тому використовувати цвяхи необхідно обережно. Даємо час застигнути клею.

Даємо час застигнути клею
Робимо відсіки для дрібьязку

4.Делаем відсіки для дрібьязку.

Склеюємо
вибирати довільно

Їх дизайн, розміри і глибину можна вибирати довільно.
5.Обтягіваем підлокітник шкірою. Для цього шкіру змащуємо столярним клеєм і акуратно натягуємо на поверхню підлокітника так, щоб не утворювалося складок, здуття і повітряних бульбашок. Після цього розгладжуємо шкіру розпечений праскою — таким чином клей швидше сохне і рівномірно розподіляється по поверхні, не залишаючи при цьому складок і Замятін.

шкіра
Обтягуємо підлокітник шкірою

6.Ізготавліваем кришку. Загальна довга кришки повинна бути трохи більше довжини підлокітника. Перш ніж обтягнути кришку, під шкіру найкраще підкласти шматочок поролону.

Виготовляємо кришку
підкласти шматочок поролону

7.Прівінчіваем петлі до кришки і до корпусу підлокітника, виробляємо установку в автомобіль.

Пригвинчувати петлі до кришки
Встановлюємо
Підлокітник для автомобіля
Підлокітник для автомобіля
підлокітник своїми руками

Підлокітник готовий. Для більшої краси і довговічності можна використовувати крем по догляду за взуттям, або інші засоби для шкіри.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.