Яндекс.Метрика

Підбір міжкімнатних дверей в дизайні інтер’єру.

межкомнатные двери

Якщо інтер’єр вашої квартири або будинку зроблений в певному стилі, то двері повинні обов’язково відповідати цьому стилю як за оформленням, так і за матеріалом, з якого вони зроблені. У цій статті ми розглянемо двері в найбільш поширених стилях інтер’єру.

двери класика 2 классический стиль

Класичний стиль.

Двері виконуються з натуральної деревини коштовних порід. Це високі фільончасті двері прикрашені різьбленням і позолотою. Для сучасної класики характерні строгість ліній,пропорційність, простота і легкість. Характерний колір натуральної деревини.

хай тек двери2 хай-тек двери
Стиль Хай-тек

Для цього стилю характерні сучасні матеріали, такі як скло, метал, пластик. Двері виготовлені з цих матеріалів не прикрашають , виконані просто і високотехнологічно. Такі двері більше підходять для офісів, магазинів, але якщо ви все таки вирішили жити в такому інтер’єрі, то і житлових приміщеннях.

 

двери модерн

Стиль модерн.

Міжкімнатні двері, виконані в стилі модерн, зазвичай встановлюють у тому випадку, коли господарі приміщення хочуть зробити інтер’єр більш стильним, функціональним, а також зручним. Характерними рисами цього стилю є елементи кування, плавні лінії і присутність квіткових або морських мотивів. Як правило, виготовляють такі двері з дерева або пластику. У дизайні інтер’єру, виконаному в стилі модерн, найбільш вдалим варіантом будуть міжкімнатні двері з гладкою поверхнею.

барокко двери 2 барокко двери

Бароко

Стиль означає розкіш і багатство, це арочні двері виготовлені з найдорожчих порід, прикрашені великою кількістю різьблення, орнаментом з рослинними елементами. Також можуть бути вітражі.

арт деко двери 2 арт деко двери

Арт Деко.

Арт Деко — це так званий «зоряний» стиль. натуральні кольори деревини, як правило з вставками у вигляді ромбовидних дзеркал, смужок дзеркальних, скла з орнаментами. Характерні вигнуті лінії.

 

При покупці дверей переконайтеся в якості виробу і матеріалу, з якого вона зроблена, звертайтеся тільки до перевіреним виробникам дверей. Якісні міжкімнатні двері  і не тільки в Києві знайдете тут www.galereya.com.ua

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.