Яндекс.Метрика

Перстень із сталевої труби

Перстень — різновид кільця, є переважно чоловічою прикрасою, а виготовлений з «благородного металу» підкреслює статус свого власника.
Зараз дуже багато різновидів і форм перснів і кожен може знайти щось своє, але якщо вам хочеться чогось оригінально, що підкреслює ваш стиль і дасть вам можливість проявити себе як початківця ювеліра — ця стаття для вас.

І так що нам потрібно:
Будь відрізок сталевої (мідної або латунної) труби, загалом, яку зможете дістати, внутрішній діаметр труби повинен відповідати діаметру вашого пальця, на який ви будите робити перстень.

відрізок сталевої труби
труба сталева

Далі нам необхідно підготовлений відрізок труби відпиляти під кутом, чим більше кут, тим ширше буде передня частина персня і відповідно вже задня.
Після того як ви визначилися з кутами — обпиляєте майбутню заготовку, не турбуйтеся якщо поки вона виглядає не привабливо. Все попереду!

розрізаємо трубу
шматочок труби

Далі, визначаємося з передньої (широкої) стороною персня. Якщо ви хочете зробити прямокутний як у мене, то затискаємо заготовку перпендикулярно в лещата, і обточуємо напилком до потрібного стану.

обробляємо напилком
примиряти

Потім обточуємо всі гострі кути й виступи з боків.

допрацьовуємо напилком

Після того як ви додали персню бажану форму займемося малюнком — тут вибір необмежений, все залежить від вашої фантазії та наявності необхідних інструментів, якщо ви добре ладите з травленням металу, можете отримати дуже хороший і цікавий малюнок, я ж зупинився на класиці і зробив пару пропилів з боків і 3 по діагоналі, потім починається виснажливий процес шліфування, якщо у вас є електроінструмент для полірування це дуже полегшить процес полірування, за відсутності необхідного інструменту, беремо велику наждачку і вирівнюємо грубі нерівності, потім беріть саму дрібну наждачку, яку зможете знайти і круговими рухами починайте полірувати перстень, що б прибрати всі подряпини.

друк перстень
Перстень із сталевої труби
готовий вид

І останнє, якщо ви хочете зробити ваш перстень блискучим його необхідно натерти пастою гої, за допомогою дрантя.
Таким методом при наявності бажання і фантазії можна створювати унікальні авторські вироби, все у ваших пуках, вдалих вам саморобок.

перстень своїми руками

Відео виготовлення:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.