Яндекс.Метрика

Перетворюємо взуття самі

Новий рік «не за горами», тому про своє вбрання на святковий вечір потрібно вже думати зараз. Якщо немає можливості купити собі нові речі, будемо «реконструювати» старі. І як завжди для цього знадобляться підручні засоби: нитки, голки, фарба і клей для взуття, всіляка фурнітура, і звичайно ж фантазія.
Улюблені туфлі втратили презентабельний вигляд або зовнішня оболонка чобітків трохи зіпсував? Є відмінний спосіб оновити свою стару обувку і дати їй нове життя. Для цього знадобляться фарба для взуття в балончику з розпилювачем (фарба-спрей) і підручні засоби у вигляді газети і скотча.
Для початку потрібно визначитися з кольором фарби і тими областями взуття, які підлягають оновленню. Визначилися? Ось і відмінно, залишаємо вільної ту область взуття, яку будемо фарбувати, а іншу частину взуття закриваємо газетою і скотчем. Наносимо фарбу на відкриту поверхню. Раджу це робити на балконі або на відкритій місцевості, так як запах фарби дуже стійкий. Так, і коли будете наносити розпилювачем фарбу на взуття, дивіться, щоб випадково не зафарбували ще чого-небудь.
Потім даємо кілька хвилин для висихання фарби і знімаємо підручні засоби.
На картинках показані чобітки до і після фарбування. На мій погляд, вийшли дуже симпатичні чобітки.

Перетворюємо взуття самі
Перетворюємо взуття самі
Перетворюємо взуття самі

Ще один спосіб. Знаходимо в старих речах хустки або краще навіть стару скатертину з бахромою. У крайньому випадку, можна купити відповідну бахрому в магазині тканин та супутньої фурнітури. Приклеюємо клеєм для взуття з зовнішньої сторони верхньої частини чобітків або туфельок бахрому, завдавши на матеріал тонким шаром смужечку клею. І у Вас вже зовсім інша взуття, мила і не схожа на решту.
Фантазуйте і все у Вас вийде. Будьте самі собі дизайнером!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.