Яндекс.Метрика

Павук з пряжі

Іграшка Павук з пряжі робиться дуже швидко і не вимагає складних матеріалів. Для цього вам знадобляться: пряжа, ножиці, клей-олівець, фломастери, білий папір, невеликий шматок картону, дріт.

pauk-iz-prjazhi_1

Для початку треба зробити тіло павука: для цього візьміть невеликий прямокутний шматок картону (можна згорнути паперовий лист кілька разів) і зробіть надрізи з боків, засуньте вовняну нитку в розрізи, поверх намотайте пряжу. Після зніміть нитку з картону і міцно завьяжіть моток.

pauk-iz-prjazhi_2
pauk-iz-prjazhi_3

Тепер можна обережно витягнути картонку. Переверніть моток і обвьяжіть його ниткою з іншого боку.

pauk-iz-prjazhi_4

Тепер поступово розріжте нитки, зі сторін вказаних на фото 4, тільки слід бути уважним, щоб не розрізати скріпляючу нитку.

pauk-iz-prjazhi_5

Ось що повинно вийти.

pauk-iz-prjazhi_6

Наступним етапом буде створення павукових лапок. Для цього відріжте 4 шматки дроту, вони можуть бути як однакової довжини, так і різної. Кінці краще закруглити, так буде не тільки безпечніше, але й намотану нитку буде простіше закріпити.

pauk-iz-prjazhi_7
pauk-iz-prjazhi_8
pauk-iz-prjazhi_9

Щоб пряжа краще трималася на дроті, нитки треба змастити клеєм-олівець і намотати її круговими рухами. Середину лапки можна щільно НЕ замотувати: це заощадить ваш час і пряжу.
Після того як лапки готові, приступаємо до передостаннього етапу. Я вирішила, що у мого павука будуть великі очі і зуби, ви можете зробити, як вам захочеться — пращури, висунутий язик, посмішку або щось інше. Отже, на білому папері малюємо  очі і два ікла, потім вирізаємо.

pauk-iz-prjazhi_10

Завершальним етапом буде збірка забавного павучка. Просовуємо лапки, згинаємо їх, щоб були схожі на справжні, потім приклеюємо оченята і зубки. Ось павучок і готовий, до нього можна прикріпити мотузку і підвісити в кут.

pauk-iz-prjazhi_11

Цю саморобку можна зробити з дітьми, їм сподобається брати участь у процесі, придумуючи нові кольори або забавні пики павучків.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.