Яндекс.Метрика

Паперовий куля

Дана конструкція збирається з звичайного офісного паперу, без клею і складається з 30 модулів. Шар можна буде при необхідності розібрати, потім заново зібрати. -Нам знадобиться: — офісний папір будь-якого бажаного кольору, навіть білого — ножиці — принтер (для роздруківки модулів). Отже, приступимо. Для кольору кулі я вибрав звичайний офісний папір червоного кольору. Що б вийшов куля невеликого розміру, я розташував на один лист по 3 модуля в програмі Microsoft Word. Разом знадобиться 10 аркушів.

Ні для кого не секрет, що можна вирізати кілька аркушів відразу. Роздруковуємо на принтері один лист, потім під нього підкладаємо 3-4 чистих листа і скріплюємо їх скріпками, далі можна вирізати за шаблоном. У підсумку 4 листа — вийде 12 модулів. -Як ви вже помітили, на модулі стоїть позначка у вигляді маленького кружечка, він буде орієнтиром. Всі модулі потрібно скласти як на фото, то є гуртки в правому верхньому куті. Таким чином, це буде зовнішня сторона кулі, для того, щоб не плутатися.

Тепер головний процес складання. Для початку необхідно знати, де стоїть мітка, в тому місці кріпляться 5 модулів, ще 5 по діагоналі на іншому кінці, тобто в нижньому лівому кутку, а на решту-кути кріпляться по 3 модуля.Начало збірки. —
Збірка перших двох модулів.

Чіпляємо третій.


Зібрані 5 модулей.Від зовні.

Вид зсередини.

Наступний ряд по 3 модуля. —
Зібрана конструкція другий 2 ряда.Від зовні.

Вид зсередини.

Далі за принципом 5 і 3 збирається далі куля, головне стежити, в місцях, де 3 модуля — 5 вже не влізе, помилитися практично неможливо. Шар вийде саме з 30 модулів.


Отже, куля готова з 29 модулів, залишився останній, тут трохи складніше буде його зачепити,-тому обережно вставляється і скріплюється з іншими модулями.

Вийшов ось такий кулю. Можна використовувати його для новорічної ялинки, але-он буде завеликий, в цьому випадку, необхідно на одному аркуші розмістити-по 6-7 модулів. З таким же успіхом можна зробити кулю величезних розмірів, розміщуючи по 1 модулю на аркуші, але тут знадобиться папір товщі, для додання жорсткості конструкціі.Еще один цікавий момент. Модулі можуть бути різних забарвлень, наприклад, на фото нижче я використовував білі і червоні. —
Після того, як зьявиться вміння збирати модулі, можна пустити в справу свою фантазію, адже з таких модулів можна зібрати будь-яку конструкцію, наприклад, не куля, а інший форму не використовую принцип складання 5 і 3, де то більше модулів, десь менше . Також цю конструкцію можна використовувати, як абажур люстри. Підбирається відповідна папір — в середині буде лампочка.Экспериментируйте! -Удачи в збірці.
скачати шаблон

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.