Яндекс.Метрика

Панно «Білі квіти»

Ця саморобка створюється швидко з простих матеріалів доступним способом. Найскладніше — це квіти. Але і для їх виготовлення ніяких особливих навичок не треба.

Панно «Білі квіти»

Для виробу потрібні:
— обгортковий папір або шпалери, що мають забарвлення під деревину розміром 0,50 х0, 32 м (до 0,40 м),
— 3-4 листа офісного паперу білого кольору,
— біла швейна нитка (№ 30) — 1,5-2 м тонкого мідного дроту,
— степлер канцелярський або клей,
— ножиці

Панно «Білі квіти»

Послідовність виконання «деревної» основи.
1. З обгорткового паперу або шпалер пофарбованих під дерево, вирізати 4 смуги довжиною 50-53 см, шириною 8 см. Смугу зігнути вздовж посередині, загорнути краї всередину і вирівнявши, притиснути. Повинна вийти щільна смужка, з якої буде виготовлена решітка-рогожка — основа для кріплення на ній кольорів.

Панно «Білі квіти»

2. Чотири однакові по довжині і ширині смуги буде достатньо, але можна, проявивши фантазію, доповнити такі грати декількома більш тонкими смужками — до 0,7 см шириною — це додасть виробу витонченості.
3. Розташувати, зігнути і зьєднати смужки рогожки можна як завгодно. На малюнку запропонований один з варіантів.

Панно «Білі квіти»

Виготовлення квітів
1. Для виготовлення серединки квітки потрібно зігнути прямокутний листочок так, як показано на фото (7, 8). Проробивши отвір в куточку, протягнути в нього мідний дріт — це буде стеблинка. Згорнути заготовку, намагаючись утворити бутон. Ця деталь не повинна перевищувати в діаметрі 1см, інакше кріпити до неї пелюстки буде складно.

Панно «Білі квіти»

2. Аркуш паперу А4 скласти навпіл уздовж, розрізати. Скласти рівно одну частину гармошкою (на 8 фрагментів), намалювати на ній пелюстка. Для зручності кріплення підставу пелюстки повинно мати держак шириною близько 1см і такої ж довжини. Пелюстки акуратно вирізати. Це буде зовнішнє коло квітки.

Панно «Білі квіти»

3. Для внутрішнього кола квітки вирізати пелюстки на 1,5-2 см коротше, шести їх буде достатньо. Теж залишаємо черешки. Для того, щоб їх зручніше було загинати навколо підстави квітки, посередині держака робимо поздовжній надріз.

Панно «Білі квіти»

4. Приклавши пелюстка до деталі, яка є серединою квітки, обмотати його 3-4 рази ниткою, притримуючи кінець, потім внахлест прикласти і примотати другий пелюсток ит.д. Після того, як перший внутрішній коло готовий, відразу кріпимо внахлест пелюстки зовнішнього кола. Якщо бачите, що коло замкнулося, останній пелюстка використовувати не варто.

Панно «Білі квіти»

5. Квітка майже готовий, але потрібно вирізати «манишку» — квіткове ложе. Кріпимо його теж за допомогою нитки.

Панно «Білі квіти»
Панно «Білі квіти»

6. Залишилося вирізати тонку — шириною в 1,8 — 2 см смужку по довжині А4 і оповити нею стеблинка квітки, щоб приховати дріт і нитку.
Квітка готовий. Можна зробити ще два таких же за розміром і два нераскрившіхся бутона. Листя, стрілки, пірья, кучеряве вусики — це вже ваша фантазія. Пелюстки зовнішнього кола потрібно загорнути за допомогою ножиць — виходить лілія.

Панно «Білі квіти»
Панно «Білі квіти»

Важливо добре закріпити квіти на решітці. Робити це зручно з допомогою канцелярського степлера.

Панно «Білі квіти»
Панно «Білі квіти»
Панно «Білі квіти»
Панно «Білі квіти»
Панно «Білі квіти»

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.