Яндекс.Метрика

Падалка з CD дисків

Чудова шкатулка для дрібниць
Щоб у вашому домі завжди панував порядок, вам потрібно десь зберігати дрібні речі. Для цієї справи прекрасно підійде наша чудова шкатулка, виготовлена своїми руками.
Для роботи нам знадобляться супер-клей, стара коробка середніх розмірів, тканина двох видів (легка і щільна), вата або ватяні диски, голка з ниткою, компьютерні диски, стрази або блиски.

Падалка з CD дисків
Падалка з CD дисків

Виготовлення основи
Беремо картонну коробку і обклеюємо її з усіх сторін ватою або ватяними дисками. Далі здійснюємо підготовку тканини. Її слід відпрасувати і розкроїти згідно габаритам коробки (щільна тканина). Приступаємо до обробки стінок нашої шкатулки. Кріпимо тканину до основі, обробляючи стінки виробу супер-клеєм.

Падалка з CD дисків

Після закріплення основного матеріалу приступаємо до роботи з легкою тканиною. За допомогою нитки та голки робимо збірки і чіпляємо їх за краї нашої шкатулки. Проробляємо дану операцію з усіх боків вироби.

Падалка з CD дисків
Падалка з CD дисків

Декорування скриньки.
Беремо компьютерні диски, ламаємо їх на різні за розміром і формою частини. Нагріваємо, використовуючи газову плиту і, надаємо бажаний вигляд за допомогою олівця. Деталі над вогнем слід тримати пінцетом або плоскогубцями, щоб не обпекти руки. Після надання необхідної форми, виріб слід опустити в холодну воду і охолодити. Отримані деталі, рівномірно розподіляємо по всій поверхні шкатулки. Закріплюємо за допомогою супер-клею. Додаємо стрази, і блискітки. Виготовлення нашій чудовій шкатулки для дрібниць завершено. Настав час використовувати її за призначенням.

Падалка з CD дисків
Падалка з CD дисків

Фоторамка Кубик-Рубик для улюбленого авто.
Всім відомо, що подорожувати разом веселіше. З фоторамкою Кубик-Рубик ви зможете возити всю свою сімью з собою. 2 дитячих кубика або коробочки квадратної форми, тонкий ланцюжок, улюблені фотографії, супер-клей, двосторонній скотч, самоклеюча папір, старі компьютерні диски, харчова плівка, ножиці.

Падалка з CD дисків

Заздалегідь заготовлені кубики обклеюємо самоклеющейся папером.

Падалка з CD дисків

Беремо диски і нарізаємо їх за допомогою ножиць на дрібні частинки, не більше 2 см.
Обклеюємо ними всю поверхню кубиків, даємо висохнути. На всі 6 сторін приклеюємо улюблені фотознімки, клеїмо двостороннім скотчем.

Падалка з CD дисків

Далі додаємо ланцюжок, за допомогою якої буде кріпитися фоторамка, ламініруем кубик з усіх боків харчовою плівкою.

Падалка з CD дисків
Падалка з CD дисків

Готовий виріб відправляємо на почесне місце в автомобіль або просто вішаємо будинку.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.