Яндекс.Метрика

Озорная фіранка для дачі та будинки

Хочеться оновити інтерьєр, додати фарб і не витрачати на це багато грошей?! Вихід є! Окрасою будь-якої кімнати буде яскрава і оригінальна штора або фіранка, зшита своїми руками. Незвичайність дизайну і простота виконання доступна навіть дитині, дозволить вам швидко і з великим інтересом «освіжити» будь-який інтерьєр. Справжнім же окрасою така штора послужить дачного будиночка. Для її виготовлення вам знадобиться: 1) тканина (х / б, бязь, креп-сатин) — 2) ножиці-3) шаблони-4) швейна машина-5) швейні голки для скріплення матеріалу-6) олівець для тканини або мило. Приготували? Почнемо!

1. Для початку необхідно підготувати шаблон. Почніть з простого — коло, невеликого діаметру. Надалі можна вирізати метеликів, зірки, сердечка та інше.

Озорная фіранка для дачі та будинки

Важливо, якщо ви зважитеся на більш складні фігури, то не поспішайте робити занадто багато заготовок. Можливо, кращим буде зробити кілька метеликів або зірок на шторі, ніж всю штору з них.

Озорная фіранка для дачі та будинки

2. Візьміть невеликий клапоть і складіть його в кілька разів, так, щоб його висота не перевищувала, висоту шаблону. Скріпіть тканину швейними голками і окресліть шаблон олівцем для тканини. Важливо, якщо готуєте заготовки з креп сатину, або іншого слизького, дуже тонкого або щільного матеріалу, то складати клапоть в кілька разів не варто. Краще довше повозитися з вирізуванням, ніж зіпсувати весь матеріал за раз!

Озорная фіранка для дачі та будинки

3. Вирізаємо заготовки. Маленька хитрість, щоб краї тканини не розповзалися, і ваші заготовки не надто видавали вади у вигляді нерівностей при вирізання, скористайтеся ножицями з зигзагоподібним лезом. Буде виглядати дуже оригінально!

Озорная фіранка для дачі та будинки

4. Тепер зшиваємо заготовки в стрічки на швейній машинці. Довжина стрічки, це довжина вашої штори. Запамьятайте, рівність і чіткість строчки тут не важлива, а невеликий вигин буде надавати додаткове «крутіння» на вазі. Не забудьте зробити петлю для кожної стрічки, якщо у вас не стельовий карниз. Скріплювати стрічки між собою не варто, так як всі нерівності при зшиванні будуть кидатися в очі, в крайньому випадку, можна зшити між собою кілька рядів ближніх до петельки.

Озорная фіранка для дачі та будинки

Ну ось, наша штора готова! Колір матеріалу, як бачите, може бути будь-який, а ось креативність буде залежати тільки від вашої фантазії. Головне, що такі штори прості у виконанні, а значить, їх можна використовувати до конкретних заходів. Наприклад, новий рік, день закоханих, день народження та інше.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.