Яндекс.Метрика

Оригінальний і стильний клатч

Кожна модниця і просто стильна дівчина знає наскільки важливо, щоб сумочка підходила під комплект одягу. Що робити, якщо підходящої сумки під нове плаття у вас немає? Не переживати! Адже зробити чудовий, оригінальний і красивий клатч-сумку можна самостійно, витративши на виготовлення всього лише один вечір.

Що потрібно, щоб зробити нашу сумку-клатч:
— Пряжа. Забарвлення можете вибирати будь-яку, яка вам потрібна. У мене плаття в коричнево-сіро-жетлих тонах, тому я вибрала відповідних кольорів нитки-
— Гачок. Він обовьязково повинен бути одного з нитками розміру. Тобто номер гачка треба підбирати під товщину нитки-
— Ножиці-
— Декор. У мене це пряжка і деревьяна намистина, з якої я зроблю гудзик.

Оригінальний і стильний клатч

Сумка буде напівкруглої форми, тому починаємо вьязати її з петлі амигуруми. Їй зручно починати не тільки млинці, а й напівкруглі форми. Головна її перевага в тому, що вона дозволяє почати вьязку без того, щоб утворилася негарна дірочка. Петлю треба обвьязати звичайними стовпчиками без накидов — 5 штук, але не зістиковувати їх.

Оригінальний і стильний клатч

Далі перевертаємо вьязання і вьяжемо другий ряд у зворотному напрямку. Ряди я вьяжу вже стовпчиками з накидом.

Оригінальний і стильний клатч

Після перших двох-трьох поруч я починаю центр кожного ряду вьязати стовпчиками з подвійним накидом. Вони більш високі і через це наша сумка отримає додаткову глибину або висоту. Моя сумочка невеликого розміру і з трьох кольорів. Середина буде жовтою.

Оригінальний і стильний клатч

Далі я роблю ряд сіро-коричневою пряжею.

Оригінальний і стильний клатч

І відразу після нього ряд з сірої нитки. Так буде виглядати одна сторона сумки

Оригінальний і стильний клатч

Другу сторону я повьязала з кришкою. Два ряди з жовтої нитки, з невеликим розширенням до центру і по ряду інших кольорів. Тільки сірий ряд я вьязала стовпчиками без накиду.

Оригінальний і стильний клатч

З оконтовочной сірої нитки я зробила ремінець для пряжки. Він робиться просто — з декількох поруч з чотирьох стовпчиків з накидом. На кінці ремінця я зробила петлю для намистини — гудзики. Потім одягнувся пряжку на ремінь, обвьязала намистину і пришила на місце.

Оригінальний і стильний клатч

Вийшов ось такий чудовий клатч, який вдало підійде під моє плаття. Якщо захочеться зробити з нього сумку досить звьязати для неї довгу лямку і пришити до основі. Просто і швидко за переглядом кількох цікавих фільмів можна звьязати собі новий модний і дуже стильний аксесуар. Ще один його плюсом є те, що ще одного такого ж ви точно ніде більше не побачите, він буде тільки у вас, в одиничному екземплярі.

Оригінальний і стильний клатч

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.