Яндекс.Метрика

Оригінальний браслет

Всі дівчата люблять біжутерію. Як буває приємно, коли на всі випадки життя в «скарбниці» знаходиться відповідне прикрасу. Проте буває так, що не завжди знаходиться, що одягти до обраної одязі. На допомогу приходять вмілі руки, фурнітура та трохи вільного часу. Не лякайтеся, зробити прикрасу зовсім не складно, зараз ви в цьому самі переконаєтеся.

Що необхідно придбати:
— Фурнітуру: кільця, підвіски-
— Нитки. Можна використовувати муліне або ірис. Вона не будуть ворситися при носінні і не сильно змінять колір від клею-
— Старі браслети. Звичайні тонкі «бляшанки», які коштують дешево і продаються в будь-якій крамниці з біжутерією-
— Клей-
— Ножиці.

Що необхідно придбати

Приступаємо до виготовлення. Беремо браслет і на бокову частину капаем клеєм. Не переборщити, нам необхідно просто зафіксувати початок нитки.

Оригінальний браслет

Починаємо намотувати нитку, поки клей не високий. Просто оберніть кілька обертів навколо браслета, в місці, куди ви тільки що крапнули клеєм.

капаем клеєм

Продовжуйте намотувати нитку на підставу браслета. Заняття це злегка тужне, але все одно цікаве. Адже після закінчення ви отримаєте красива прикраса, яке щойно самостійно виготовили. Щоб нитка при шкарпетки не розкрутилася, якщо раптом вона протреться в якомусь місці, в міру накручування в деякі місця капайте клеєм, щоб фіксувати нитку на браслеті в декількох місцях.

Починаємо намотувати нитку

Коли дійдете майже до кінця — початок накрученою нитки на браслеті, останній раз капніть клеєм на браслет і намотайте зверху нитку. Акуратно обріжте кінчик нитки і, поки клей ще не висох, притисніть його до основи браслета.

намотування нитки на основу

Приступаємо до декорування браслета. Ця частина найцікавіша. Починаємо навішувати на браслет кільця і підвіски.

останній раз капніть клеєм

Розташування можна вибирати найрізноманітніше. При бажанні можна все підвіски повісити поряд або тільки по кінцях браслета, як вам хочеться і більше подобається. Поекспериментуйте і виберіть свій варіант. Я вирішила розділяти підвіски 4-5 кільцями.

Приступаємо до декорування браслета

Підвісок може бути безліч або навпаки скромних 2-3 штучки. У мене їх 5, причому одна велика, дві середні та дві дрібні.

вибирати найрізноманітніше

Ось такий браслет у нас вийшов. Якщо накрутити кілька штук різного кольору, то можна кожен день одягати новий. А при бажанні одягати все відразу, створюючи химерну веселку браслетів на руці. Виглядає це досить оригінально, а робиться легко і досить швидко.

Оригінальний браслет своїми руками

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.