Яндекс.Метрика

Оригінальна рамка для фотографій

Красива рамка незвичайної форми — оригінальна прикраса інтерьєру. Вона буде непогано виглядати на камінній полиці у вітальні або послужить як невеликого приємного сувеніра рідним і друзям. Процес виготовлення не займе багато часу, для цього знадобляться бісер і наступні підручні матеріали:

Шматок алюмінієвого дроту (40 см) —
Різнокольоровий бісер (100 гр) —
Лісочка або дріт для бісеру (200 см) —
2 кришки під шампуню (гелю, крему) —
Картон, пряжа блакитного кольору, «циганська» голка-
Фотографія на вибір-
Гуаш синього кольору, лак.

Оригінальна рамка для фотографій

Для початку потрібно взяти алюмінієвий дріт і зігнути її навпіл-кінці слід трохи розвести в сторони, як би утворюючи трикутник:

Оригінальна рамка для фотографій

На одному кінці дроту, попередньо відступивши на 4-5 см, закріплюємо тонку волосінь або дріт для бісеру (переважніше використовувати дріт, тоді виріб краще тримає форму). На неї починаємо нанизувати бісер, паралельно щільно обмотуючи нитку навколо алюмінієвого дроту, не допускаючи присвятив.

Оригінальна рамка для фотографій

Продовжуємо нанизувати бісер-після того, як до кінця залишиться 4-5 см, закріплюємо нитку. Беремо кришки від шампуню, заповнюємо алебастровою сумішшю, кінцями вставляємо в них виріб (приблизно на 4-5 см). Робити це треба швидко, поки алебастр не затвердів, максимально рівно розташовуючи каркас. Після того, як виріб повністю висохне, фарбуємо кришки-підставки гуашшю (можна покрити їх блискітками). Всю рамку покриваємо лаком, даємо висохнути.

Оригінальна рамка для фотографій

Вирізаємо з картону круг (порожній усередині), щільно обмотує його вовняною ниткою блакитного кольору.

Оригінальна рамка для фотографій

Всередині кола володіємо вподобану фотографію. Невеликим відрізком вовняної нитки закріплюємо рамку з фото рівно посередині висохлої конструкції. За бажанням, всередину рамки можна вставити красиву картинку і прикрасити рамку маленьким пензликом з пряжі.

Оригінальна рамка для фотографій

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.