Яндекс.Метрика

Оригінальна листівка на 8-е березня

Зараз у магазинах повнісінько листівок до будь-якої події, але популярність хенд-мейду не перестає зростати. Погодьтеся, приємно отримати листівку, над якою, можливо, не одну годину провів дарувальник, створюючи її персонально для вас. Подаруйте часточку весняного тепла своїм подругам з такою саморобною листівкою.

Оригінальна листівка на 8-е березня

1. Щоб зробити таку листівку, вам знадобитися:
• По 1 аркушу білого і кольорового паперу високої щільності (я використовувала папір для акварелі та кольоровий картон) —
• Шаблон сукні (намалюйте самі або роздрукуйте будь-який відповідний) —
• Клей, ножиці-
• Готові або саморобні наклейки для привітань-
• Ленточка, намистинки і клей з блискітками (глітером).

Оригінальна листівка на 8-е березня

2. Зігніть білий папір вдвічі і прикладіть до неї шаблон таким чином, щоб бретельки сукні опинилися на згині. Обведіть шаблон, і виріжте (різати треба обидва шари). Чи не розрізайте бретельки! Таким способом ви отримаєте заготовку майбутньої листівки.
З кольорового паперу виріжте дві сукні за тим же шаблоном, зменшеному на 2-3 мм. Приклейте їх на білу заготовку так, як показано на фото нижче.

Оригінальна листівка на 8-е березня

3. На отриману заготовку спочатку клеїмо наклейку. У нашому випадку «З 8 березня!». Всередину теж можна наклеїти наклейку з поздоровленням. Мій почерк далекий від ідеалу, тому привітання я теж роздрукувала на принтері.

Оригінальна листівка на 8-е березня

4. Тепер можна починати прикрашати. Спочатку приклейте намистинки, потім обведіть контури за допомогою Гліттера. Дайте клею підсохнути.

Оригінальна листівка на 8-е березня

5. До задній стороні листівки приклейте стрічку, і завьяжіть її в бант. Завьязуйте акуратно — одержувач повинен з легкістю її розвьязати і прочитати ваше побажання. Щоб листівка могла стояти, завьязуйте не надто туго, залиште маленький просвіт.

Оригінальна листівка на 8-е березня

Ваша оригінальна листівка до 8 березня готова! Тепер залишилося оригінально упакувати подарунок, і вручити коханій подрузі, мамі або бабусі!

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.