Яндекс.Метрика

Оновлення футболки

Я хочу показати, як оновити  річ, яка вже не відповідає нашим вимогам.
Найчастіше трапляється так, що написи на футболках, які подобаються нам і змушують робити покупки, після декількох прань просто-напросто стираються, і виходить щось незрозуміле.

Це сталося і в мене. Але, є доступний, нескладний і дуже швидкий спосіб все виправити, а саме — прикрасити футболку паєтками.
Є 2 варіанти, можна вишити паєтками напис, але, якщо вам вона не так дорога, можна піти на кардинальні зміни. Приховати потерту або просто обридлу напис не так складно, але це займе деякий час.

Вам знадобиться:
— паєтки під колір, але він повинен трохи відрізнятися інакше паєтки просто-напросто зіллються з футболкою
— ножиці
— голка
— нитки, бажано синтетичні
-капронова тканина, підійдуть навіть старі банти
-бісер, або намистинки під перли, підійде все, що у вас є.
Інструкція

obnovlenie-futbolki_1

Для початку слід зробити квіточки з капронової тканини. Технологія їх виготовлення проста, і її з легкістю освоїть кожен. Склавши стрічку уздовж, і прісборени її з одного боку, як показано на картинці, зберіть з нього квітка, на подобу того, що на картинці.
Не обовьязково робити квіти саме в цій техніці, підійдуть абсолютно будь-які квіти, бажано, звичайно, щоб вони були обьємними, адже, ми саме цього і домагаємося — приховати напис.

obnovlenie-futbolki_2

Пришийте зроблені квіти так, щоб вони максимально приховували напис, залишивши між ними простір. Так вони будуть виглядати набагато органічніше, ніж приліплені впритул.

obnovlenie-futbolki_3

Пришивши квіти можна приступати до розмітки футболки. Малюємо дрібному лінії, за якими будуть розшиті паєтками. У цій справі можна повністю віддатися своїй фантазії. Вона допоможе вам.

obnovlenie-futbolki_4

Зробивши все, підготувавши футболку можна приступити до найцікавішого — вишивці.

Одну за одною пришивайте паєтки впритул один до одного.

obnovlenie-futbolki_5

На цьому основна робота закінчена, але можна ще поворожити, і додати деякі деталі на свій розсуд.

Паєтки, прикріплені бісером виглядають дуже ефектно, бісер перетворює всю роботу, і якщо у вас є бажання і терпіння, можна додати і їх, але я вирішила віддати перевагу і «розкидати» по футболці і по пришитим квіткам бусинки під перли.

obnovlenie-futbolki_6

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.