Яндекс.Метрика

Охолодження вінчестера

ОХОЛОДЖЕННЯ вінчестерів
На сайті вже описувалося, як зробити додаткове охолодження для вінчестера, якщо він сильно грїется.У мене виникла аналогічна проблема з необхідністю охолодження вінчестера «Barracuda» SATA 250 GB, але вона була не єдиною. Цей вінчестер — п’ятий у кейсі, а для нього вже не було місця. Залишати його просто на дні кейса якось не хотілося: як би що-небудь не коротнуло в контролері. Рішення прийшло, коли заглянув в один з кухонних шафок … В даний час є величезна різноманітність всіляких пластикових упаковок для різних харчових і не харчових продуктів. Іноді продукти продаються прямо в таких коробках, а іноді вони купуються окремо (Мал. 1).
ohlazhdenie-vinchestera_1Рис. 1
Підібравши пластикову коробку відповідних розмірів, почав виготовлення …
У підставі коробки просвердлив вентиляційні отвори (Мал. 2) і 4 отвори для кріплення вінчестера (Мал. 3). У торцевій частині основи надфілем пропиляв два паза (Мал. 2) для шлейфів (SATA та харчування). Для поліпшення повітрообміну саморізами до дна підстави пригвинтив ніжки. У моєму випадку це відрізки пластикових напрямних для стекол. Можна використовувати будь-які інші ніжки (наприклад, ковпачки від тюбиків). Головне, щоб їх висота була 10-15 мм.
ohlazhdenie-vinchestera_2Рис. 2
ohlazhdenie-vinchestera_3Рис. 3
У кришці коробки вирізаємо отвір (Мал. 4) за розміром вентилятора і саморізами кріпимо його.
ohlazhdenie-vinchestera_4Рис. 4
Кріпимо вінчестер і підключаємо шлейфи SATA і харчування (Мал.5), щільно закриваємо кришкою з пригвинченим до неї вентилятором.
Рис. 5
ohlazhdenie-vinchestera_6

Залишається встановити вентилируемую коробку для вінчестера в кейс компьютера (Мал. 6) і зробити необхідні підключення.
ohlazhdenie-vinchestera_7
На закінчення скажу, що цей вінчестер стоїть у моєму компьютері вже близько двох років і температура його тримається в межах 37-40 градусів.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.