Яндекс.Метрика

Облагороджуємо дачну ділянку

ландшафт

Багато людей, які мають заміський ділянку, мріють змінити щось на краще, прикрасити, переробити під себе, тим самим реалізувавши свої творчі ідеї. Однак просто творчі задуми не призведуть до досягає мой мети, необхідно набратися терпіння і працювати. Повірте, ваші труди воздадутся вам.

Перед тим як почати прикрашати свій дачну ділянку враховуйте такі фактори:
1. Грунт, дуже важлива частина в ландшафті, якщо вона не родюча або багато ям, каменів, то необхідно виконати підсипку грунту, підготовленого чорнозему. Там де небажані ями засипте грунтом, в місцях де будуть висаджені рослини чорноземом. Ось компанія з продажу якісного ґрунту. І не варто на цьому економити , адже рослини дорогі і неякісний грунт погано позначається на їх здоров’ї.
2. Розташування тіні. Від кількості тіні і сонця залежить тип газону і рослин, не помиліться.
3. Опади.
Кілька порад :
1. Потрібно домогтися гармонії, щоб навіть незначні елементи доповнювали один одного.
2. Декор не повинен затьмарювати природність , інакше ваш сад не буде виглядати натурально і жваво.
3. Бажано прикрасити дачну ділянку так, щоб він максимально відповідав ландшафту, на якому він розташований. Приміром, якщо неподалік від ділянки протікає струмок, ви можете спорудити якусь міні ущелині або скелю. А якщо ви часто берете на відпочинок маленьких дітей, ви можете розмістити на ділянці різних казкових персонажів.

ландшафт 2
4.Было б добре, якщо ви розмістите схожі елементи в різних частинах ділянки, це узагальнить кольорову гаму ділянки в цілому.
5. Якщо будете садити рослини, намагайтеся садити їх так, щоб був плавний перехід від більш великих листя до більш дрібним, і навпаки.
6. Якщо на вашому дачній ділянці стоїть пень, то не потрібно від нього відразу ж позбавлятися. Проявивши фантазію, ви можете зробити зі звичайного, непримітного пня справжній шедевр мистецтва, який буде радувати око, як дитини, так і дорослого.

пень

Для перетворення пня в шедевр ви можете використовувати мох, дитячі іграшки, гілочки та інші речі, які підійдуть для нього як прикраса.
7.Также ви можете прикрасити штучні водойми камінням і прокласти до них доріжки.

Огорожа дачі.

ограда

Відмінно вписуються в навколишній пейзаж дерев’яні паркани. При будівництві дерев’яного паркану використовують суцільну дощечку або штахетник. Можна прикрасити такий паркан оригінальною декоративною різьбою. Таке огородження дачної ділянки буде гарно виглядати і при правильному догляді прослужить довгі роки.

Тепер про зону відпочинку
Яка ж це дача, якщо вони не має затишної альтанки для вечірніх посиденьок на відкритому і свіжому повітрі разом з друзями або у вузькому сімейному колі.  Альтанку можна оформити безліччю стилів.

 

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.