Яндекс.Метрика

Новорічний вінок

Ідея прикрашати двері своїх будинків новорічними вінками прийшла до нас не так вже давно. Їх роблять з сухих гілочок, з шишок та горіхів, з гілок ялини, сосни і навіть лавра.
Ну а ми сьогодні будемо робити новорічний віночок з матеріалів, які можна без зусиль знайти в кожному будинку.
Для створення віночка нам будуть потрібні такі матеріали: журнальні листи, міцні нитки, суперклей, ножиці, дощик, і, звичайно ж, новорічний декор: шишки, стрічки, намисто, дзвіночки, жолуді, декоративна сітка.

1. Приступаємо до створення самої основи. Її ми будемо робити з журнальних листів. Це найбільш трудомісткий етап роботи. Беремо кілька аркушів і починаємо скручувати їх по спіралі. Коли спіраль стане щільною, до її закінчення додаємо ще кілька аркушів і знову їх скручуємо. Таким чином накручуємо листи, поки не отримаємо паперову трубку потрібної довжини. Після чого зьєднуємо кінці трубки, утворюючи коло. Щоб надати основі більш круглу правильну форму, накручуємо зверху основи ще кілька аркушів.

Новорічний вінок

2. Обмотуємо нашу паперову основу товстими нитками, для додання їй більшої міцності і округлості ліній.

Новорічний вінок

3. Тепер декоруємо основу вінка дощиком двох кольорів (або мають різні відтінки.) Кінчики дощику фіксуємо за допомогою клею.

Новорічний вінок

4. Не забуваємо зробити петельку, на якій в подальшому і буде кріпитися наш новорічний віночок.

Новорічний вінок

5. Тепер залишається за допомогою клею і новорічної мішури задекорувати наш вінок. Для цієї мети можна використовувати будь-які матеріали: золочені горіхи або шишки, різні намиста, банти, жолуді, декоративну сітку, дзвіночки або вже готові покупні композиції.

Новорічний вінок
Новорічний вінок
Новорічний вінок

Наш віночок повністю готовий. Залишається тільки повісити його на вхідні двері, і він буде радувати нас всі новорічні свята.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.