Яндекс.Метрика

Новорічний декор: «Зимова казка».

Як ви прикрашаєте свій будинок перед Новим роком? Звичайно, вбрана ялинка та гірлянди на одвірках дверей поза конкуренцією. Але можна спробувати створити казку навіть у самому непримітному куточку свого будинку. При цьому вам не будуть потрібні екзотичні матеріали або багато часу на роботу.

нам потрібні

Отже, нам потрібні:
• Листи паперу А4, від 6 до 10 —
• Скотч-
• Олівець-
• Ножиці-
• Невисокі свічки (підійдуть чайні в металевих свічниках).
Хід роботи:
На аркушах з одного боку намалюйте контури різних «зимових» предметів: ялинки різних розмірів, будиночки з дахами, занесеними снігом, зайчиків, замети і т.д. Нічого складного — можна просто намалювати багато ялинок і будиночків.

намалюйте контури

І так все 6 аркушів. Фігури можуть повторюватися, а можуть бути різними на кожному аркуші. Все залежить від вашої фантазії  —
Вирізаємо наші контури.

Вирізаємо наші контури

Потім потрібно зміцнити листи так, щоб вони стояли на поверхні.

зміцнити листи

Розташуйте композицію на комоді (наш випадок), на полиці, на столі. Особливо красиво вона виглядає на підвіконні. Уявіть собі: новорічна ніч, на вулиці снігопад, а на вашому вікні світиться маленьке диво .. але про це потім. Йдемо далі.
При світлі дня все виглядає так:

декорацій розставляємо

Потім в отриманий прохід між переднім і будівель планом декорацій розставляємо наші свічки.

використання свічок

І чекаємо, коли стемніє ..
………………
Коли нарешті настане вечір, можна запалити свічки і помилуватися тим, як світиться зимове містечко або ліс (що ви намалювали?), Як танцюють казкові тіні на стіні. Милуючись власною роботою, ви відчуваєте єдність з святом і починаєте вірити, що все можливо.

новорічний декор
Зимова казка

Корисна порада: використання свічок припускає, що підсвічування паперових декорацій триватиме зовсім недовго. Замість свічок для більш довговічного використання можна взяти маленькі лампочки.
При достатній обачності вам також не доведеться турбуватися про можливість пожежі. Просто не ставте свічки близько до паперу і не залишайте їх на ніч.

Нехай ваш будинок висвітлює радість і любов у цей Новий рік!

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.