Яндекс.Метрика

Новорічна змійка

В один прекрасний момент людству стало відомо, що з деяких, здавалося б, непридатних речей, можна зробити дивовижні творіння. Досить часто зустрічаються оригінальні вироби з пластмасових пляшок, одноразового посуду, газет чи журналів. Візьміть хоча б коробки з-під шоколадних цукерок. Всередині у них є коррекси (спеціальні форми для зберігання шоколадних цукерок). Мені прийшла в голову ідея створити з коррексів новорічну змійку.
Для цієї саморобки вам знадобляться: клей ПВА, клей «Дракон», коррекси, новорічна мішура (можна використовувати шматочки старих залишків), обрізки кольорового паперу або фломастери, стельова плитка або картон.
У мене знайшлося два різних коррекса.

Новорічна змійка
Новорічна змійка

Сміливо розрізайте їх на окремі шматочки. Після цього візьміть одну стельову плитку і почніть викладати змію. Якщо такої немає під рукою, використовуйте картон. Змійка може бути викладена в довільній формі. У моєму варіанті це широка частина голови, звивисте тіло і закручений хвіст.
Коли ви бачите, що розрізаних частинок достатньо і виходить щось схоже на змійку, починайте приклеювати частинки до плитки. Ці матеріали цілком може зьєднати клей ПВА. Приклеювати слід поступово і не поспішаючи, щоб частки не зміщувалися. Шар клею потрібно робити товстим. Має вийти приблизно ось так:

Новорічна змійка

Залиште змійку просушуватись на кілька годин. Для того, щоб вона вийшла веселенька, використовуйте новорічну мішуру.

Новорічна змійка

Викладіть мішуру по контуру з двох сторін змійки. Колір можете вибрати на ваш розсуд. Більш придатними будуть такі кольори: синій, зелений, сріблястий або золотистий. Для прикріплення мішури використовуйте клей «Дракон». Його можна наносити краплями на невеликій відстані один від одного.
Далі виконуємо останній штрих. Для натуральності наклейте з кольорового паперу очей зеленого кольору. Я використовувала залишки кольоровий самоклейки. Зіниця можна зробити маленьким чорним кружком з паперу або намалювати фломастером. Для переконливості виріжте або домалює мову червоного кольору. Змійка готова!

Новорічна змійка
Новорічна змійка

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.