Яндекс.Метрика

Нове життя старих джинс

novaja-zhizn-staryh-dzhins_12

Практично у кожної дівчини джинси є самою практичною і улюбленою річчю. Вони підходять для прогулянки, для подорожей, для гучних вечірок. Тому розлучатися зі старими джинсами дуже складно.

Не варто викидати протерті джинси у відро для сміття. З них можна зробити гарний джинсовий килимок у ванну або на кухню.

Для цього не треба бути супер швачкою, достатньо вміти тримати в руках голку з ниткою! Ну тепер сміливо йдемо в свій гардероб і перебираємо свої «цінні» джинси!

Щоб змайструвати килимок нам необхідно:
— старі джинси або спідниці-
— ножиці-
— голку з ниткою в тон джинсам-

novaja-zhizn-staryh-dzhins_1

Килимок робиться швидко і захоплююче. Для початку необхідно у джинс обрізати пояса і кишені.

novaja-zhizn-staryh-dzhins_2

Пояси і кишені не викидати, з них можна зробити теж корисні речі (чохол для сотки, ноутбука). Далі нарізаємо з штанин смужки шириною приблизно 5-7 см.

novaja-zhizn-staryh-dzhins_3

На спідницях вирізаємо смужки з подолу, відрізаючи кишені і пояси. Якщо джинси темні, то краще на краях смужок надати бахрому, витягаючи по ниточці уздовж смужки.

novaja-zhizn-staryh-dzhins_4

Як тільки смужки заготовлені, можна приступати до основної справи. Беремо три смужки і закріплюємо їх зверху ниткою з голкою.

novaja-zhizn-staryh-dzhins_5

Килимок буде цікавіше і яскравіше, якщо смужки будуть різного кольору. Далі зі смужок починаємо плести «Не щільну» косичку.

novaja-zhizn-staryh-dzhins_6

При плетінні косички, смужки потрібно складати навпіл.

novaja-zhizn-staryh-dzhins_7

Якщо довжина смужок закінчилася, необхідно «наростити нашу косичку» шляхом пришивання нових смужок. Смужки пришиваємо потайними стежками.

novaja-zhizn-staryh-dzhins_8

Процес плетіння дуже захоплюючий і затягує, головне застосувати всю свою акуратність. Килимок можна плести перед телевізором, дивлячись свій улюблений фільм або серіал. Кінець коси обробляємо шматочком джинсiв за допомогою нитки з голкою.

novaja-zhizn-staryh-dzhins_9

Після сплетення косички приступаємо до формування килимка. Килимок можна зробити прямокутної або круглої форми. У даному випадку формуємо килимок круглої форми, викладаючи косичку кругом.

novaja-zhizn-staryh-dzhins_10

Кожен ряд косички приметують щільно до попереднього ряду, використовуючи нитки з голкою в тон килимку.

novaja-zhizn-staryh-dzhins_11

Ось і готова наша робота!

 

Цей килимок можна сміливо прати в машинці автомат при температурі 30 градусів з віджиманням в 800 одиниць. Якщо ви володієте швейною машинкою для більшої довговічності можна відстрочити килимок квадратами 10 * 10см. Відстрочкою можна займатися як килимок трохи вляжеться в товщині!
Килимок зі старих джинс буде відмінно доповнять ваш інтерьєр у передпокої або навіть у ванній кімнаті! Він буде гарним подарунком . Близько оцінять такий подарунок з гідністю, так як подарунок, зроблений своїми руками найцінніший!

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.