Яндекс.Метрика

Незвичайні вьязані сережки

Вьязані прикраси сьогодні дуже популярні. Намиста, сережки, брошки, браслети різних кольорів, форм і розмірів. Сьогодні я навчу вас вьязати круглі кулясті сережки з трьох ниток різного кольору. Вьязати будемо трохи не звичайно. Кольори будуть, як би, врізатися в намистину, і розташовуватися на ній хаотичними плямами різних розмірів.
Для двох сережок діаметром приблизно 4 см знадобиться:

Незвичайні вьязані сережки

— три мотка ниток однієї товщини, але різного кольору-
— дві Піни-
— дві швензи-
— два кільця-
— ножиці-
— гачок-
— кусачки-
— міцна тонка нитка відповідного відтінку для основи, якщо немає пін відповідної довжини.
Кругла намистина завжди повинна починатися з петлі амигуруми, якщо не хочете отримати отвір з одного боку. Робиться вона простіше простого: спочатку складаємо нитку в петлю так, щоб основна нитка і її кінець дивилися в різні сторони.

Незвичайні вьязані сережки

Далі треба отриману петлю обвьязати пьятьма стовпчиками без накиду. Однак, так як, наша намистина складатиметься з трьох кольорів, які будуть хаотично «розкидані» по ній обвьязувати ми будемо трохи незвично. Спочатку робимо два стовпчики без накиду і третій не доводимо до кінця.

Незвичайні вьязані сережки

Закінчуємо третій стовпчик ниткою іншого кольору і їй же робимо ще два стовпчики без накиду.

Незвичайні вьязані сережки

Тепер затягуємо нашу петлю амігірумі і зьєднуємо останній стовпчик з першим. Далі робимо знову незакінчений стовпчик без накиду і доводимо його до кінця вже зеленої ниткою. Робимо півтора стовпчика і потрапляємо на сіру нитку. Таким чином, поступово додаючи нові плями треба формувати всю намистину.

Незвичайні вьязані сережки

Перші три стовпчики вьяжемо з збільшеннями, щоб вийшов «млинець».

Незвичайні вьязані сережки

Після цього вьяжемо вже без додатків, щоб «млинець» перетворився на мішечок. Це займе приблизно ще три або чотири ряди.

Незвичайні вьязані сережки

Одержаний мішечок треба щільно заповнити синтепоном. Полубусіна повинна стати круглої і досить щільною, щоб тримати свою форму. Наступні три ряди треба вьязати з зменшенням петель. З кожного ряду треба збавляти по пьять петель, але не підряд, а через кілька провязани стовпчиків.
Таким чином ми повинні звьязати дві намистини однакового розміру. Коли вони готові треба просунути акуратно через них Піни і на кінці зробити петельки, за які намистини будемо підвішувати.

Незвичайні вьязані сережки

У кільця пін протягуємо кільця і підвішуємо намистини на Піни.

Незвичайні вьязані сережки

Ось так, досить швидко і не так вже й складно, ми з вами зробили оригінальні та незвичайні вьязані сережки з ниток трьох різних кольорів.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.