Яндекс.Метрика

Незвичайна равлик

Дітки люблять красиві і незвичайні іграшки.

Батьки знаю, що похід до магазину ніколи не обходиться без прохання про купiвлю якого-небудь нового мьякого друга. Частенько радувати свого малюка можна не тільки магазинними іграшками. Корисніше для дитини і цікавіше для вас обох буде звьязати цікавого персонажа самостійно. Ви можете показати малюкові, як ви це робите, що буде для нього дуже пізнавально.
Вьязати сьогодні ми будемо чарівну равлика, і знадобиться наступне:

— акрилові або будь-які інші гіпоалергенні нитки трьох різних кольорів. Можна брати з єдиної колірної гами, як я і вчинила, а можна зробити яскраву зовсім різнобарвну, кому як подобається.
— відповідний гачок-
— ножиці, голки з ниткою-
— синтепух для набивання-
— бісер для вічко.

neobychnaja-ulitka_1

Петля Амігурумі дозволяє зробити полотно цільним, без дірочки в середині, тому вьязати починаємо саме з неї. Обвьязуємо петлю пьятьма стовпчиками без накиду.

neobychnaja-ulitka_2

Потім стягаємо їх в єдине коло і обвьязуємо кількома рядами, додаючи, в кожному, по пьять нових стовпчиків без накиду. Важливо, щоб нові стовпчики були рівномірно розподілені по всьому ряду, так гурток буде плавно розширюватися. Вьяжемо доти поки діаметр не покажеться вам достатнім для готові нашої равлики.

neobychnaja-ulitka_3

Після цього вьяжемо ряди вже без додатків, створюючи невеликий мішечок. Довьязати до достатньої висоти, щоб голова виходила круглої, починаємо звужувати наші ряди, щоб кулька замкнулося. Робиться це, так само, як і процес додавання петель, тільки замість другої петлі в нижній стовпчик треба, в процесі обвьязування, рівномірно пропускати по пьять нижніх стовпчиків у кожному ряду. Залишаємо невеликий отвір і набиваємо кулька синтепухом.

neobychnaja-ulitka_4

Далі залишений отвір продовжуємо обвьязувати, щоб воно почало подовжуватися. Це буде тіло равлика. Щоб вона стояла в середині і на кінці набиваємо її синтепухом. Це дозволяє зробити невеликі опуклості, які послужать імпровізованими ніжками і равлик зможе рівно стояти в кінці.
Так само, як ми звьязали голову, вьяжемо два невеликих полушаріка. Вони стануть ріжками нашої равлики.

neobychnaja-ulitka_5

Пришиваємо ріжки до голови і бісером нашиваємо равлику оченята.

neobychnaja-ulitka_6

Так само, як вьязалася голова, вьяжемо раковину равлика. Тільки вона має бути більш витягнутою. Я зробила її смугастої і набила синтепухом.

neobychnaja-ulitka_7

Пришиваємо тіло до раковини і готово.

neobychnaja-ulitka_8
neobychnaja-ulitka_9

Дивись ще:

2 комментария на “Незвичайна равлик”

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.