Яндекс.Метрика

Незвичайна листівка з подарунками всередині

Усі люблять отримувати подарунки на день народження. До подарунків зазвичай завжди додається симпатична листівка із приємними побажаннями. А що якщо обьєднати дві ці приємні речі воєдино?! Сьогодні я навчу вас робити незвичайну листівку, всередині якої ховаються три приємних подаруночка.

Для виготовлення вам знадобиться:
— щільний папір. Можна вибирати листи одного кольору або різного, як вам більше подобається. Мені захотілося чогось світлого, і я вибрала пастельний тон на внутрішню сторону листівки та білий аркуш для обкладинки. Ви можете поекспериментувати з більш яскравими квітами, виходить дуже красиво.
— Лінійка.
— Олівець.
— Скальпель.
— Красива обгортковий папір або будь-яка інша папір з малюнком.
— Гумка і дошка для роботи.

що нам знадобитися

Насамперед вирізаємо заготовку для внутрішньої частини.

Згинаємо лист

Згинаємо лист і розмічаємо на ній розміри наших подаруночків. Всього їх буде три — від самого маленького до великого.

розмічаємо на ній розміри

Акуратно надрізаємо папір і вигинаємо місця для подарунків так, щоб коли відкриваєш листівку, вони відгинаємо всередину, створюючи обьєм.

надрізаємо папір і вигинаємо місця

Беремо обгортковий папір або папір з малюнками трьох різних видів. За допомогою олівця і лінійки відміряємо і відзначаємо на цьому папері розміри наших подарунків. Вирізаємо заготовки, по дві від кожного паперу.

малюнками трьох різних видів

Тепер робимо обкладинку для листівки. Беремо щільний аркуш паперу і відзначаємо на ньому розміри листа, який буде всередині листівки. Додаємо по кілька міліметрів з кожного боку і вирізаємо обкладинку. Вона повинна бути крупніше листа-вкладиша, щоб, коли листівка буде закриватися і відкриватися, внутрішня частина не виступала з обкладинки.

робимо обкладинку для листівки

Відзначаємо на обкладинці розташування подарунків. Тепер беремо заготовки з паперу для подарунків або листів з малюнками і приклеюємо їх на зазначені місця на обкладинці і на лист, який буде всередині листівки.

Відзначаємо на обкладинці розташування подарунків

Коли клей під «подарунками» висохне можна склеїти дві частини нашої листівки. Будьте уважні, щоб зовнішня і внутрішня частина подарунків збіглися між собою і утворили правильну коробочку.
Зовнішню частину листівки можете оформити по-різному, на ваш розсуд. Я її залишила число білою. Але ви можете приклеїти на ній стрічечки, красиву картинку або що-небудь ще, що вважаєте за потрібне. Отримати таку листівку в подарунок буде приємно всім, без виключення. Радуйте своїх близьких красивими речами, зробленими своїми руками.

Незвичайна листівка з подарунками всередині

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.