Яндекс.Метрика

Невьянучий квітка

Наша природа дуже багатогранна. Вона дивно красива. Найголовніше прикраса матінки-природи — квіти! Ми часто даруємо їх коханим або просто зриваємо з клумби, не замислюючись про те, що незабаром вся ця краса зівьяне.

Хочу поділитися з вами ідеєю про створення штучних квітів з тканини, які зможуть дуже довго прикрашати ваш будинок, одяг, аксесуари та інше.

Для того що б зробити вам знадобляться:
— тканина (будь-якого кольору)
— ножиці
— трафарет кіл великого розміру (можна замінити блюдцем і чашкою)
— ручка або фломастер
— голка
— нитка (під колір тканини)
— мононитка (тонка волосінь)
— бісер
— бусинка велика

Насамперед займіться підготовкою пелюсток. Вони створюються з кіл. Обведіть блюдце фломастером або ручкою. Якщо під рукою є великі трафарети, використовуйте їх. Для однієї квітки необхідно вирізати пьять кіл діаметром 16см і пьять кіл діаметром 12см.

Невьянучий квітка

Розмір може бути будь-яким, а шар пелюсток можна зробити всього лише один. Від цього квітка не стане гірше.
Візьміть великий гурток, складіть його навпіл.

Невьянучий квітка

Ще раз складіть навпіл.

Невьянучий квітка

Всуньте в голку нитку. Почніть збирати пелюстка біля основи, як роблять наметиваніе. Нитка не розслабляйте. Стягніть акуратно пелюстка.

Невьянучий квітка
Невьянучий квітка

Всі пьять пелюсток зьєднайте по колу між собою біля основи. Те ж саме слід виконати з пелюстками меншого діаметру. Маленькі пелюсточки викладають на великі і зшивають підстави між собою, щоб вони не розпадалися.

Потім приступаємо до створення серцевини. Візьміть невеликий відрізок тканини. Обтягніть нею намистинку. Сшейте міцно біля основи. Після цього візьміть голку з мононитки (простіше кажучи, це дуже тонка прозора жилка). Пришийте бісер в кількох місцях на серцевині.

Невьянучий квітка

Далі просуньте серцевину в отвір між пелюстками. Сшейте зсередини всі необхідні деталі між собою. Зайву тканину від серцевини можна акуратно обрізати. Якщо зробите все правильно, то отримаєте ось такий чудовий квіточка.

Невьянучий квітка

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.