Яндекс.Метрика

Непривабливий блокнот

Напевно, у багатьох в шафі або на полиці залежався   нецікавий блокнот або зошит, якм не хочеться користуватися тільки через нудний зовнішнiй вигляд.

Сьогодні я хочу поділитися з вами рецептом того, як можна перетворити старенький блокнот, повернути йому корисність і зробити його цікавим.

Отже, для цього експерименту вам знадобиться:
— будь-які фарби. Я використовувала свою улюблену акварель.
— блокнот, зошит чи будь-який інший предмет для переробки.
— білий листок паперу. Він повинен бути щільним, щоб не «повело» від води і фарби.
— стаканчик з водою.
— пензлик, олівець, ручка з чорною тушшю або чорна гелієва ручка.
— клей.
— лінійка.

neprivlekatelnyj-bloknot_1

Починаємо з того, що робимо розмітку на білому аркуші. Прямокутник, який ми будемо вирізати повинен бути трохи менше ніж обкладинка блокнота або вашої зошити.

neprivlekatelnyj-bloknot_2

Вирізаємо накреслений прямокутник і приміряємо його до обкладинки. Потім приклеюємо його сухим клеєм або ПВА, що вам більше подобається і є зараз під рукою.

neprivlekatelnyj-bloknot_3

Тепер настає найцікавіший момент — творча частина. Я задумала намалювати на обкладинці смішних курчат. Намедни бачила подібну картинку в інтернеті і дуже загорілася цією ідеєю.
Отже, різними кольорами, можна навіть змішувати їх між собою, робимо круглі плями. Це будуть тільця наших милих курчат.

neprivlekatelnyj-bloknot_4

Залишками будь-якої фарби, який ви намалювали курчат, розфарбуйте бічну частину блокнота, де він згинається. Так картинка стане цільної з блокнотом. Далі змішуємо зелену і чорну фарбу і малюємо травичку і нерівну рамку для нашої картинки.

neprivlekatelnyj-bloknot_5

В принципі наш малюнок вже майже готовий. Фарби нам більше не знадобляться. Залишилося дочекатися, поки всі підсохне і приступати до завершальної частини преображення. Обовьязково почекайте, поки фарба висохне, інакше чурка не писатиме по малюнку.
Коли всі підсохло, обводимо контури наших курчат, малюємо їм ніжки, дзьоб, вічка, хвостики і крильця. Потім, не дуже намагаючись повторити обведення рамки, прокреслите по ній ручкою схожий малюнок.

neprivlekatelnyj-bloknot_6

От і все, тепер у вас є новий, гарний і не нудний блокнот. Його можна подарувати другу, віддати дитині або залишити собі. Можна з упевненістю сказати, що таким блокнотом буде приємно користуватися і записувати в нього тільки милі, приємні серцю речі. Точно також можна робити листівки для друзів.

neprivlekatelnyj-bloknot_7

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.