Яндекс.Метрика

Навісна шафа у ванну.

navisna-shafa-u-vannuВанна це кімната , в якій не наставиш багато меблів , але і без неї не обійтися.

Адже у будь-якої господині є хоча б невеликий запас , та засобів особистої гігієни , і побутової хімії і бажано ці речі зберігати окремо .

Тому на сьогоднішній день існує велика різноманітність компактної та функціональної меблів саме для вирішення подібних проблем.

Лідером продажів серед цієї групи , є навісні шафи .

Так як за часту , у ванній залишається вільною тільки верхня частина приміщення , навісна шафа — ідеальний варіант.

Зазвичай це шафка з двох , максимум трьох поличок , але зате вони можуть бути різноманітної конфігурації .

Можна вибрати прямий або кутовий , відкритий або закритий , скляний або дзеркальний , так само цілком реально поєднати і замовити шафку дизайн , якого придумаєте ви самі.

І так ви вирішили , де саме хочете повісити шафу, а може навіть і не один.

Тепер можна вирушати в магазин і розглядати варіанти .

З дизайном все ясно : відкритий або закритий ; прямий , закруглений , кутовий або горизонтальний — тут вибір суто індивідуальний , а от матеріал, з якого зроблена шафа , повинен відповідати певним стандартам .

Він повинен бути вологостійкий і не піддаватися корозії .

Так само існує ще один не маловажний момент. Якщо ви вирішили встановити шафу закритого типу , то серйозно підійдіть до вибору типу дверцят на ньому.

Перше що потрібно враховувати — це що ви збираєтеся там зберігати . Якщо це предмети , які ви б хотіли сховати від сторонніх очей , скляні прозорі дверці не дуже вам у цьому допоможуть і краще вибрати , наприклад , матові .

Так само не забувайте , що навісні шафи , як правило розташовують на досить високому відстані , що б вони не заважали , тому ручки на стулках робіть в низу .

Ретельно продумайте , який із способів відкриття стулок вам підійде.

Це може бути розсувні система або дверцята на петлях , тоді потрібно уточнити під яким кутом вони відкриваються .

І обов’язково , з якого матеріалу самі петлі. Добре зарекомендувала себе алюмінієва фурнітура , яка не тьмяніє і не схильна до корозії .

Ну і останній , але напевно найважливіший момент після того як ви визначилися і придбали довгоочікуваний шафка це правильно і надійно його прикріпити .

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.