Яндекс.Метрика

Настінне панно з солоного тіста до Дня Святого Валентина

Відразу після новорічних сувенірів прийшла черга і «валентинок», на цей раз вони виконані у вигляді настінних панно і підвісок. Робимо їх з солоного тіста за традиційним рецептом, додаючи лише трохи крохмалю для того, щоб полегшити роботу з дрібними деталями.
День Святого Валентина — це не тільки свято для всіх закоханих, часто це ще один привід висловити свою симпатію і подякувати своїх близьких і просто знайомих за їх роль у вашому житті.
Ось процес створення такого настінного панно своїми руками. Зробити його зовсім нескладно, а в результаті може вийти дуже оригінальна саморобка з потрібним настроєм.
Для початку приготуємо для роботи над виробом солоне тісто, зубочистки, пластмасовий стек або ніж, фарби і пензлика. Також знадобиться красива стрічка для того, щоб вішати зроблене своїми руками панно.
У першу чергу слід визначитися з формою заготовки під панно. Надати потрібну форму шматочку тесту можна просто руками або за допомогою качалки і ножа. Нерівні краї загладжуємо пензликом, змоченим водою. Після цього потрібно не забути про отвори під стрічку, які можна виконати зубочисткою або іншою стороною пензлика.

Настінне панно з солоного тіста до Дня Святого Валентина

Потім відразу ж переходимо до декорування. Візерунок можна намітити зубочисткою, відбитками тканини на тесті або будь-якими цікавими предметами: гудзиками, дитячими печатками, намистинами. Сам сюжет потрібно виліпити з невеликих шматочків солоного тіста. Ми вибрали метелика і квітка, окремі деталі яких мають форму сердечок. Прикріпити обьємні фігурки на заготівлю панно можна, знову використовуючи пензлик.

Настінне панно з солоного тіста до Дня Святого Валентина

Після цього панно необхідно відставити для того, щоб тісто підсохло. Для прискорення процесу можна використовувати духовку або просто залишити вироби на повітрі в теплому місці, наприклад, біля батареї. Не варто забувати перевертати його для рівномірного підсихання.
Через 1-2 дні пора переходити до фарбування готових виробів. Краще всього для цих цілей підходять гуашеві фарби.

Настінне панно з солоного тіста до Дня Святого Валентина

Валентинка — саморобка практично готова, залишилося покрити її лаком або прозорим клеєм для більшої міцності забарвлення.

Настінне панно з солоного тіста до Дня Святого Валентина

При роботі дітей з тестом фантазія часто не обмежується однією задумкою і вийти може величезну кількість різних сюжетних панно, які можна використовувати в якості подарунків.

Настінне панно з солоного тіста до Дня Святого Валентина

Ми з дітьми щорічно робимо свої «валентинки», щоб подарувати всім тим, кому хочеться сказати «дякую»: вчителям, бабусям і дідусям, друзям, сусідам чи однокласникам. До цього свята готуємося заздалегідь, адже подарувати частинку свого тепла потрібно багатьом, а така саморобка найкраще підходить на цю роль.

Дивись ще:

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.